در نیمه نهایی جام حذفی سال گذشته تیم فوتبال سپاهان در ورزشگاه نقش جهان مغلوب پرسپولیس شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، در تاریخ 8 خرداد ماه سال گذشته و در دیدار نیمه نهایی جام حذفی فوتبال تیم سپاهان اصفهان در ورزشگاه نقش جهان از تیم پرسپولیس تهران پذیرایی کرد.
این دیدار حساس که بعد از به پایان رسیدن لیگ برتر و مشخص شدن این که پرسپولیس قهرمان شده است برگزار شد و از همین رو از حساسیت و اهمیت بالایی برای سپاهانی ها برخوردار بود تا بتوانند با رسیدن به فینال جام حذفی را کسب کنند.
برگزاری ال کلاسیکوی ایران از چند روز مانده به بازی حواشی زیادی در پی داشت و در حالی که پرسپولیسی ها خواهان 50 درصد سکوهای ورزشگاه نقش جهان بودند در پایان 30 درصد به آن ها و 70 درصد به سپاهانی ها رسید.
بازی در نیمه اول پرحاشیه البته زیبا دنبال شد و با وجود این که تیم ها موقعیت های گلزنی خوبی داشتند، با تساوی به رختکن رفتند؛ در نیمه دوم نیز بازی با همین روال ادامه پیدا کرد تا وقت های اضافی مشخص کننده تیم فینالیست باشد.
در وقت اضافه اول 2 بازیکن از سپاهان اخراج شدند و کار شاگردان امیر قلعه نویی بسیار سخت شد، با این وجود در نیمه دوم وقت اضافه سپاهان صاحب یک ضربه پنالتی شد و شانس این را داشت تا به هرشکلی شده پرسپولیس را در اصفهان زمین گیر کند اما اتفاق دیکری رخ داد.
مهدی کیانی، کاپیتان باسابقه سپاهان پشت توپ ایستاد اما ضربه اش از بالای دروازه به بیرون رفت و در آن سو ضربه بازیکن پرسپولیس به صورت اتفاقی و با برخورد به مدافعین سپاهان به گل تبدیل شد تا پرسپولیس برنده این دیدار پرحاشیه باشد؛ در ادامه می توانید فیلم خلاصه بازی را ببینید.
به این ترتیب فصل برای سپاهان با کسب عنوان نایب قهرمانی لیگ برتر و حذف در مرحله نیمه نهایی جام حذفی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری