بر اساس تحقیق صورت گرفته در مورد شرکت سرمایه گذاری گروه صنعتی رنا، روند بیشترین سرمایه گذاری این شرکت در ۵ ماهه ابتدایی سال با شرکت های «سایپا»، «پارس خودرو»، «فنرسازی» و «پالایش نفت تبریز» بوده است.

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز ، شرکت سرمایه گذاری رنا "ورنا" در گزارش فعالیت ماهانه خود منتهی به ۹۹.۰۵.۳۱، مجموع سرمایه گذاری های پذیرفته شده در بورس و خارج از بورس مبلغ ۱۲.۹۰۶.۱۵۴ میلیون ریال به ثبت رسیده و همچنین این مبلغ در مقایسه با دوره مشابه در سال گذشته به میزان ۱۰ درصد کاهش داشته است.
میزان درآمد حاصل از سود محقق شده در مردادماه ۹۹ مبلغی بالغ بر ۱۳.۰۵۲ میلیون ریال بوده که بیشترین میزان درآمد از شرکت های « فولاد مبارکه » و « سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری » بوده که شامل ۶.۲۰۳ میلیون ریال از درآمد های کسب شده را در بر گرفته اما؛ در درآمد حاصل از سود محقق شده در مردادماه ۹۹ در مقایسه با ماه گذشته ۸۹ درصد کاهش را تجربه کرده است.
طبق این گزارش، " ورنا " در بخش صورت ریز معاملات سهام –تحصیل شده در مرداد ماه ۹۹، بهای تمام شده پذیرفته شده در بورس مبلغی بالغ بر ۵۶ میلیارد و ۶۴۳ میلیون ریال به سامانه کدال ارائه شده و بر همین اساس نظاره گر آن هستیم که "ورنا" به نسبت ماه گذشته خود در این بخش ۹۶ درصد کاهش را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.
بر اساس تحقیق صورت گرفته در مورد شرکت رنا، روند بیشترین سرمایه گذاری این شرکت در ۵ماهه ابتدایی سال با شرکت های«سایپا»، «پارس خودرو»، «فنرسازی» و «پالایش نفت تبریز» بوده که این روند را در نمودار زیر مشاهده می شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار