۱۲ نفر برتر جشنواره استانی مدهامتان به مشهد مقدس اعزام می شوند

شبستان پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۸:۵۶
حجت الاسلام رمضانی از اعزام ۱۲ نفر برتر مرحله استانی جشنواره قرآنی مدهامتان در استان قزوین به مرحله کشوری این مسابقات در مشهد مقدس خبر داد.

حجت الاسلام «علی رمضانی» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در قزوین گفت: مرحله استانی سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان، بهمن ماه سال گذشته در استان قزوین ویژه خواهران و برادران در رشته های مختلف قرآنی برگزار و نفرات منتخب مشخص شدند.
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین ادامه داد: مسابقات در رشته های ترتیل، حفظ جز 30، حفظ کل و قرائت تحقیق در قزوین برگزار و منتخبان مشخص شدند ولی در رشته های اذان، قرائت تقلیدی و نقاشی آیات، کار افراد به تهران ارسال و در آنجا مورد داوری قرار گرفت و نفرات برتر انتخاب شدند.
وی عنوان کرد: بر این اساس 12 نفر برتر شامل چهار نفر از خواهران و هشت نفر از برادران در مسابقات قرآنی مدهامتان به مرحله کشوری این مسابقات که در تاریخ 10 تا 13 اردیبهشت ماه در مشهد مقدس برگزار می شود، اعزام می شوند.
حجت الاسلام رمضانی خاطر نشان کرد: کشف و شناسایی استعدادهای برتر قرآنی فعال کانون های مساجد با ایجاد فضای رقابت سالم، ایجاد بستر مناسب برای حضور نوجوانان و جوانان در مسابقات ملی و بین المللی قرآن کریم، آشنایی بیش از پیش مسئولان و مردم با استعدادها و ظرفیت های قرآنی، شناسایی نوجوانان و جوانان علاقمند به فعالیت های قرآنی و استفاده از ظرفیت دستگاه ها و نهادهای فرهنگی و قرآنی برای تقویت فعالیت های قرآنی در کانون های مساجد از جمله اهداف برگزاری مسابقات قرآنی مدهامتان است.
پایان پیام/ 293