پنجعلی: تیم امید کاملا رها شده است/به انجام برنامه ریزی لیگ توسط یک ایرانی شک دارم!

دریافت خبر : شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۳
پنجعلی: تیم امید کاملا رها شده است/به انجام برنامه ریزی لیگ توسط یک ایرانی شک دارم!
پیشکسوت فوتبال ایران، گفت: تیم المپیک ایران کاملا رها شده است و این تیم بدون بازیکنان خود به صورت کامل در حال تمرین است.

محمد پنجعلی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد وضعیت فوتبال ایران در سال 97، گفت: وضعیت فوتبال ایران با سال های قبل تفاوتی نداشته است. فوتبال ما سالهاست که درجا می زند. سالهاست که در هیچ رده ای موفق نشدیم و فقط پرسپولیس در آن حال و روز با فداکاری بچه ها و زحماتی که کشیده شد توانست نایب قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شود. روی کار تیمی نمی توانیم نتیجه بگیریم و از حریفانمان عقب افتادیم. گاهی موردی شاید بتوانیم در یک تورنمنت عملکرد خوبی داشته باشیم که این از اتفاقات فوتبال است اما واقعیت امر این است که فوتبال ما عقب افتاده است. تیم های پایه ما در آسیا حرفی برای گفتن ندارند. تیم المپیک ایران که چند وقت دیگر بازی دارد رها شده است. به این تیم بهای خوبی داده نشده است و امکانات و زیرساخت هم نداریم. دو تیم پرهوادار آسیا و ایران یک ورزشگاه اختصاصی برای برگزاری مسابقات خود ندارند. تبلیغات و بلیت فروشی هم دست باشگاه ها نیست. واقعیت فوتبال ما این است.
وی در پاسخ به این سوال که با این شرایط در سال 98 هم نباید انتظار خاصی از فوتبال ایران داشت، خاطرنشان کرد: قطعا همینطور است. این حرف الان نیست. 40 سال است که این صحبت را می کنیم و نباید از این فوتبال انتظار داشت. اگر موفقیتی هم به صورت مقطعی رقم خورده نباید آن را به حساب مدیریت و برنامه ریزی گذاشت. فوتبال ایران در ذاتش خلاقیت دارد و گاهی موفقیت هایی به صورت مقطعی به دست می آید.
پنجعلی در مورد اینکه به وضعیت تیم امید اشاره کرد و این تیم را از سوی مسئولان ول شده اعلام کرد، گفت: نباید انتظار خاصی داشته باشیم. برای چه باید منتظر نتیجه باشیم.اگر موفقیتی هم کسب شود به خاطر خلاقیت و ...

[ مشاهده متن کامل پنجعلی: تیم امید کاملا رها شده است/به انجام برنامه ریزی لیگ توسط یک ایرانی شک دارم! فارس نیوز ]