سیر تحول چهره کیم کارداشان از گذشته تا امروز

تیتربرتر شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۴

به گزارش تیتربرتر؛
اگر به عکس های قدیمی کیم کارداشیان نگاهی بیاندازید، خواهید دید که چهره او طی این سال ها تغییر بسیاری کرده است، به طوری که او در حال حاضر به عنوان یکی از معیارهای مد و زیبایی در جهان شناخته می شود. اگر دوست دارید تغییرات ظاهری این ستاره را طی سالهای اخیر ببینید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.
برترین ها: کیم کارداشیان از زمانی که به عنوان دوست صمیمی پاریس هیلتون در «The Simple Life» دیده شد، توجهات زیادی را به سمت خود جلب کرد. اما پس از آن رفته رفته شهرت، ثروت و قدرت بیشتری را در هالیوود به دست آورد. اگر به عکس های قدیمی او نگاهی بیاندازید، خواهید دید که چهره او طی این سالها تغییر بسیاری کرده است، به طوری که او در حال حاضر به عنوان یکی از معیارهای مد و زیبایی در جهان شناخته می شود. اگر دوست دارید تغییرات ظاهری این ستاره را طی سالهای اخیر ببینید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.
مارس ۲۰۰۶
سال ۲۰۰۶ سالی بود که کیم کارداشیان توجهات بسیاری را به سمت خود جلب کرد. در ماه مارس همان سال، او برای اولین بار در یکی از میهمانی های هالیوود حضور پیدا کرد و به بیانی راهش به دنیای هالیوود باز شد. او در آن میهمانی با آرایش اسموکی چشم و کرم پودری برنزه و ضخیم آمد. موهای او نیز مشکی و صاف بود. موهای ریز دور پیشانی اش نیز به او چهره ای کودکانه بخشیده بود. اگر چه او زیبایی طبیعی خودش را داشت اما از شیوه آرایش کردن هیچ نمی دانست به طوری که زیبایی اش را نیز تحت تاثیر قرار داد.
اکتبر ۲۰۰۶
در اواخر سال ۲۰۰۶، با این که کیم کم کم به شهرت رسیده بود، هنوز هم تغییری در چهره و آرایش صورت اش ایجاد نکرد. ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار