ایرنا نوشت: ویروس کرونا همچنان در جهان عرب و قاره آفریقا جولان داده و شمار جدیدی از افراد را به خود مبتلا می کند و همچنین بر تعداد قربانیان خود می افزاید.

به گزارش شبکه تلویزیونی الجزیره، اطلاعات جمع آوری شده در مورد تعداد مبتلایان در سراسر جهان نشان می دهد که تا ساعت شش به وقت گرینویچ بامداد امروز (چهارشنبه) ۸۶۰ هزار نفر به این ویروس کشنده مبتلا شده اند.
** عربستان
وزارت بهداشت عربستان از دو متوفی و ۱۱۰ مورد ابتلای جدید به ویروس کرونا خبر داد و بدین ترتیب شمار افراد متوفی در این کشور به ۱۰ نفر و افراد مبتلا به یک هزار و ۵۶۳ نفر رسیده است.
** امارات
وزارت بهداشت امارات اعلام کرد با ثبت یک مورد فوتی جدید شمار افراد متوفی در این کشور به ۶ تن رسید . این در حالی است که تعداد افراد مبتلا در این کشور به ۶۴۶ نفر رسیده است.
** قطر
وزارت بهداشت قطر اعلام کرد که دومین بیمار کرونایی در این کشور درگذشت و با ثبت ۸۸ مورد جدید، شمار مبتلایان به ۷۸۱ نفر رسید.
** عمان
تلویزیون عمان دیروز (سه شنبه ) در صفحه توئیتری خود از اولین فوتی در اثر ویروس کرونا خبر داد که یک شهروند عمانی ۷۲ ساله است .
عمان تا به امروز ۱۹۲ مورد ابتلا به ویروس کرونا را به ثبت رسانده است.
** کویت
کویت اعلام کرد با ثبت ۲۳ مبتلای جدید شمار مبتلایان در این کشور به ۲۸۹ نفر رسیده است.
** لبنان
وزارت بهداشت لبنان اعلام کرد با ثبت ۱۷ مورد جدید شمار افراد مبتلا به ۴۶۳ نفر رسید که در این میان ۱۲ نفر جان خود را از دست داده اند.
** سوریه
شورای امنیت ملی سوریه ضمن ابراز نگرانی از اوضاع انسانی و احتمال ابتلا به ویروس کرونا بر لزوم تامین شرایط لازم جهت مقابله با این بیماری تاکید کرد.
** مصر
وزارت بهداشت مصر هم اعلام کرد با ثبت ۵ متوفای جدید کرونایی، شمار افراد درگذشته به ۴۶ نفر رسیده و تعداد مبتلایان به ۷۱۰ شخص بالغ ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار