آبادان - ایرنا - مدیر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: صنعت نفت در سومین بازی خود در لیگ برتر فوتبال جام خلیج فارس مدافع خود را در برابر شهر خودرو مشهد در ترکیب ندارد.

علی فیروزی چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پنجشنبه در بازی سخت و دشواری میهمان شهرخودرو مشهد هستیم و بازیکنان صنعت برای کسب سه امتیاز این دیدار انگیزه لازم را دارند.
وی افزود: علی عبدالله زاده مدافع میانی و با تجربه صنعت نفت تنها غایب این تیم برابر شهرخودرو است که به دلیل بیماری دیر به تمرینات اضافه شد و از لحاظ آمادگی هنوز به شرایط بازی نرسیده است.
مدیر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: همه بازیکنان در تمرین های اخیر تیم شرکت داشتند و در شرایط مناسب آمادگی قرار دارند که با تشخیص کادر فنی در ترکیب تیم حضور خواهند یافت.
فیروزی بیان کرد: شهرخودرو تیم منسجم و هماهنگی است که امتیاز گرفتن در خانه از آنها سخت خواهد بود ولی صنعت نفت در مشهد نتایج خوبی کسب کرده و فردا نیز امیدوار به پیروزی است.
وی اظهار داشت: کادر فنی از تیم شهرخودرو مشهد شناخت لازم را دارد و برای کسب سه امتیاز این دیدار برنامه خاصی را تدارک دیده که با تلاش بازیکنان به آن دست خواهیم یافت.
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان فردا از هفته سوم لیگ برتر در مشهد به مصاف تیم شهرخودرو خواهد رفت.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار