پایین آمدن کیفیت سریال ها تقصیر مدیران تلویزیون است/نمی دانم تلویزیون پول خود را هزینه چه چیزی می کند/ مسئله خودی و ناخودی باید تمام شود

ایلنا چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۷

نشست خبری عوامل مجموعه تلویزیونی دلدار عصر امروز برگزار شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا، نشست خبری عوامل مجموعه تلویزیونی دلدار با حضور نوید محمودی تهیه کننده، آزیتا ایرایی نویسنده، نیما رییسی، علیرضا آرام، بهزاد فراهانی، سوگل خلیف، مهران نائل، حسام محمودی و شادی مختاری (بازیگران) در سالن اداره کل روابط عمومی سازمان صداوسیما برگزار شد.
نوید محمودی تهیه کننده ابتدای این نشست گفت: یکی از مهمترین چیزهایی که در کار هنری شما مهم است این بوده که ببینید مخاطبان با کار شما چه برخوردی می کند چراکه دلیل ساخت شدن سریال در تلویزیون یا هر مدیوم دیگری تماشا شدن توسط مردم است و ما به زعم نظرسنجی سازمان صداوسیما بین سریال ماه رمضان از طیف بیننده دوم شده ایم که برای ما خیلی جذاب و با اهمیت است چراکه سریال شبکه سه که در بین سریال ها اول شده دلیل های متفاوتی دارد.شبکه سه، شبکه جوان بوده و فرم برنامه ها در آن متفاوت است. همچنین همه فوتبال ها از این شبکه روی آنتن می رود به همین دلیل بیشترین مخاطب را دارد. با این تفاسیر سریال دلدار پر مخاطب در شبکه دو طی این سال ها بوده و این حاصل تلاش همه تیم است.
همچنین بهزاد فراهانی نیز در این نشست گفت: در این جمع من قدیمی ترین کارمند صداوسیما هستم و به همان اندازه از آن دلخورم. میدان کار در تلویزیون کمی تضعیف شده و وقتی کاری به روابط مردم می پردازد، مردم همان را می بینند. دلدار از همین مدل بوده و متاسفانه این مدل کارها در تلویزیون کم بوده و سطح سریال ها پایین آمده است. مسئله خودی و ناخودی باید تمام شود و درام نویسان خوب از خانه خود بیرون بیایند و به نوشتن کارهای تازه بیایند.
 وی در ادامه به بیان یک خاطره از ...

سرخط اخبار