روایت پدرِ معین شریفی از کشف وسایل فرزندش

لوگوی برترینها برترینها . پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۸:۱۲
بعد از چهار ماه از زمان مفقود شدن «معین شریفی»، جوانی که غروب یک روز تابستانی برای پیاده روی به مناطق بالادست پارک جنگلی کردکوی رفت و دیگر خبری از او نشد، چند روز قبل لباس ها و تلفن همراه این جوان به همراه بخشی از بقایای یک جسد در جنگل یافت شد.

ایسنا: بعد از چهار ماه از زمان مفقود شدن «معین شریفی»، جوانی که غروب یک روز تابستانی برای پیاده روی به مناطق بالادست پارک جنگلی کردکوی رفت و دیگر خبری از او نشد، چند روز قبل لباس ها و تلفن همراه این جوان به همراه بخشی از بقایای یک جسد در جنگل یافت شد.
پدر معین اظهار کرد: بعدازظهر جمعه ۲۶ دی ماه تعدادی از کوهنوردان شهرستان در مسیر پیاده روی خود در جنگل، کفشی را پیدا کردند و با توجه به اینکه یکی از آنها قبلاً همسایه معین بوده و از ماجرای گم شدن او خبر داشته، با احتمال اینکه کفش برای معین باشد آن را برایم آوردن و فردای آن روز به محل پیدا شدن کفش رفتیم. بعد از جستجو در آن محل تلفن همراه معین که از نظر ظاهری سالم بود اما در آن باطری وجود نداشت را پیدا کردیم.
وی افزود: بعد از آن موضوع را به پلیس اطلاع دادیم و روز یکشنبه نیروهای هلال احمر، پلیس و کوهنوردان به محل یافتن وسایل آمدند و به فاصله حدود ۵۰ متر جمجمه و به فاصله ۵۰ متر دیگر تیشرت و شلوار گرمکن و در نزدیکی آن چند تکه استخوان دیگر کشف شد.
پدر معین گفت: هیچ یک از وسایل کشف شده و استخوان ها در داخل خاک قرار نداشته و تنها مقداری برگ روی آنها قرار داشت و اینکه گفته شده اینها در داخل خاک پیدا شده، درست نیست.
نعمت الله شریفی که خود در گذشته به نیروهای هلال احمر شهرستان کردکوی برای یافتن افراد گمشده در جنگل کمک می کرد، افزود: در نزدیکی محلی که این وسایل پیدا شده چندین کلبه جنگلی وجود دارد که کوهنوردان همواره در آنجا حضور می یافتند. جی پی اس هلال احمر نیز نشان می دهد که در روزهای اولیه مفقود شدن معین این محل توسط نیروهای آنها جستجو شده است. اینکه چطور هم کوهنوردان و هم نیروهای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار