کرمانشاه- ایرنا- رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا کرمانشاه اعلام کرد: ۱۱ نفر دیگر در شبانه روز گذشته بر اثر ویروس کرونا جان خود را از دست دادند و مجموع فوتی های استان به هزار و ۲۲۴ نفر رسید.

«مهدی محمدی» روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این ۱۱ نفر شامل هشت نفر در کرمانشاه و در شهرستان های سنقر، گیلانغرب و پاوه هم هر کدام یک نفر می شود.
وی با اشاره به این که هم اکنون ۸۶۴ بیمار کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان بستری هستند، گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۹۰ نفر با علایم ویروس کرونا بستری و ۱۵۵ نفر هم پس از بهبودی از مراکز درمانی ترخیص شدند.
محدودیت ها منجر به کاهش شیوع ویروس کرونا شد
استاندار کرمانشاه اعلام کرد که اعمال محدودیت ها منجر به کاهش شیوع ویروس کرونا و آمار بیماران بستری در بیمارستان های استان شده است.
«هوشنگ بازوند» روز چهارشنبه در نشست شورای گفت وگو دولت و بخش خصوصی اظهارداشت: شرایط استان ما تا قبل از اعمال محدودیت ها بسیار دشوار بود؛ در حالی که ما خود را برای بستری هزار نفر آماده کرده بودیم، آمار بستری ها در آبان ماه به یک هزار و ۲۶۰ نفر رسید.
وی با یادآوری اینکه در زمان اوج بیماری میزان مرگ و میر کرونا در کرمانشاه به روزی ۲۴ نفر هم رسید، افزود: محدودیت های نیم بند ساعت ۱۸ به بعد که اجرایی شد منجر به کاهش آمار مبتلایان شد.
استاندار کرمانشاه با بیان اینکه مردم کرمانشاه با وجود مشکلات اقتصادی و معیشتی در روزهای اخیر همکاری خوبی برای اجرای اعمال محدودیت های ۱۵ روزه داشتند، اعلام کرد: آمار بیماران بستری کرونا در استان کرمانشاه از یک هزار و ۲۶۵ نفر اکنون به ۸۶۰ رسیده است که نشان از تاثیرگذاری محدودیت ها دارد.
بازوند گفت: براساس برآوردهای انجام شده اکنون ۷۰ درصد مردم کرمانشاه در اجرای اعمال محدودیت های جدید با دولت همکاری دارند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار