قلعه نویی علیه تمام رکوردهای دفاعی

مشرق نیوز شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲:۴۲
استقلال فصل گذشته به عنوان بهترین خط دفاعی تاریخ لیگ برتر تا هفته دهم 6 گل دریافت کرده بود.

به گزارش مشرق ، رکوردهای هجومی تاریخ لیگ برتر را که مرور کنیم یک نام ثابت در میان اکثر آنها دیده می شود. امیر قلعه نویی و فوتبال هجومی اش چندین جام را برای سرمربی فعلی سپاهان به ارمغان آورده است. آخرین رکورد او مربوط به همین فصل گذشته است که با 46 گل زده توانست بهترین خط حمله لیگ را از آن خود کند. تفاوت رکوردهای جدید او با رکوردهای قدیمی اش اما یک چیز بود. رکوردهای جدیدش به جامی منجر نشد اما رکوردهای قدیمی هر کدام می توانست تضمین کننده یک قهرمانی باشد.
 در چند فصل اخیر گل نخوردن و کلین شیت و آمار دفاعی بیش از آمار هجومی در دستیابی به جام تاثیر داشته است. قلعه نویی که در این سال ها تلاش می کند سیستم مورد علاقه اش را به روزتر کند در آخرین گام دست به تقویت فاز دفاعی اش زده است. البته قلعه نویی در دو فصلی که در لیگ دوازدهم و لیگ پنجم با استقلال قهرمان شد صاحب بهترین خط دفاع لیگ هم بود و این دو خط دفاع او از بهترین های تاریخ لیگ برتر هم هستند اما این بار هدف بزرگتری را نشانه گرفته است. قلعه نویی در صورت ادامه روند فعلی تیمش می تواند عنوان بهترین آمار دفاعی لیگ در تاریخ لیگ برتر را از آن خود کند.
بیشتر بخوانید:
نگاهی به عملکرد سپاهان در فصل نقل و انتقالات نشان می دهد که قلعه نویی برای رسیدن به این رکورد برنامه ریزی داشته است. خرید ولسیانی و مرتضی منصوری به عنوان بهترین مدافعان فصل گذشته و همچنین حفظ کیانی و پورقاز و نیازمند در همین راستا بود. او در این راه موفق بوده و تیمش با یک گل خورده تا هفته دهم رکورددار است. 
استقلال فصل گذشته که عنوان بهترین خط دفاع تاریخ لیگ را در اختیار دارد تا هفته دهم 6 گل دریافت کرده ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار