پنجمین جلسه کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده استان به ریاست استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.

به گزارش برنا آذربایجان غربی،استاندار آذربایجان غربی در ابتدای این جلسه با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سپهبد قاسم سلیمانی، گفت: آیین خاکسپاری و تشییع پیکر این شهید والامقام در استانهای مختلف کشور موجی از وحدت و همبستگی در میان اقشار مختلف مردم ایجاد کرد.
محمدمهدی شهریاری با تسلیت شهادت جمعی از هموطنانمان در آیین خاکسپاری آن شهید والامقام و همچنین جانباختگان سقوط هواپیمایی بوئینگ اوکراین و ابراز تاسف عمیق از این حوادث در کشور، ادامه داد: نباید بصورت سطحی به این مسائل نگاه کرد چرا که تجربه نشان داده دشمن از تمام ترفندها برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی استفاده می کند و در این قضایا نیز ردپای سرویس های دشمن بویژه در خصوص برهم زدن فضای کشور مشهود است.
وی با اشاره به اینکه در حوادث اخیر برخی از افراد خواسته یا ناخواسته سرویس های اطلاعاتی خارجی را همراهی می کنند، ادامه داد: با جود ناراحتی و غم و اندوه فراوان در میان مردم و مسئولان، باید با افزایش آگاهی و روشنگری در میان مردم توطئه های دشمنان را با وحدت و همدلی خنثی کرد.
استاندار آذربایجان غربی در ادامه سخنان خود در خصوص تصویب سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده استان در پنجمین جلسه کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده استان، اظهار امیدواری کرد: اجرای این سند بتواند در ارتقای وضعیت و جایگاه زنان در جامعه، تحکیم بنیان خانواده، شرایط حضور بیشتر زنان در فعالیت های سیاسی اجتماعی و فرهنگی موثر واقع شود.
 شهریاری در ادامه تاکید کرد: در اجرایی شدن سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده استان، ضروری است وظایف دستگاه های اجرایی بطور کامل مشخص و دستگاه های نظارتی نیز در اجرای مصوبات آن نظارت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار