ایرنا - معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در بررسی افرادی که در اغتشاشات اخیر دستگیر شدند و سلاح و مهماتی که از آنان کشف شد، مشخص شده که دشمن لشکری را برای ایجاد آشوب سازماندهی کرده است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
سردار یدالله جوانی دوشنبه شب در نشست بصیرتی که در حسینیه جماران بیرجند برگزار شد افزود: دشمنان برآورد کردند که جمهوری اسلامی ایران که در مسیر عبور از تحریم ها است در یک بزنگاهی برای اصلاح وضعیت کشور باید جراحی هایی را انجام دهد و ممکن است وضعیتی به وجود بیاید که مردم احساس نارضایتی کنند لذا می توانند در بستر این نارضایتی ها نقشه های خود را پیاده کنند.
وی گفت: دشمنان در بستر نارضایتی مردم نیروی خود را وارد میدان کردند و به نام مردم تخریب، کشتار و آتش سوزی کردند که ما باید بدانیم دشمنان ما می خواهند توسط ایادی خودشان به نام مردم در کشور شرارت کنند.
وی اظهار داشت: البته خودفروختگان و خائنان به ملت همیشه وجود داشته اند و در هر مقطعی به شکلی نقش آفرینی می کنند به عنوان مثال در دوران هشت سال دفاع مقدس چند هزار منافق در کنار صدام با ملت مسلمان ایران می جنگیدند.
معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز این منافقین و منافقین جدید بخصوص اشرار در بستر نارضایتی مردم تلاش می کنند که باید توطئه دشمنان را شناخت و خنثی کرد و باید در داخل زمینه هایی که باعث نارضایتی مردم می شود را از بین ببریم.
وی بیان کرد: ما در داخل کشور زخم هایی همچون حاشیه نشینی ها، بیکاری، گرانی و تورم، اعتیاد و تهاجم فرهنگی را داریم که دشمن از این زخم ها و آسیب ها سوء استفاده می کند.
وی گفت: امروز در داخل و در این جنگ روایت ها، عده ای به گونه ای تحلیل می کنند که دشمنان را تبرئه و نظام اسلامی را محکوم می کنند در حالی که باید هم دشمن و هم مسببان این حوادث را دید.
سردار جوانی افزود: امروز کسانی که دارند نظام و رهبری را محکوم ...

سرخط اخبار