بیمه مرکزی پرداخت خسارت در دوره اعتبار بیمه شخص ثالث اعم از خسارت مالی و بدنی، بیمه حوادث راننده و بیمه بدنه اتومبیل، محدود به ساعت خاصی از شبانه روز نیست.

به گزارش خبرگزاری فارس به گزارش خبرگزاری فارس، به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، متعاقب انعکاس پیامی در برخی از شبکه های خبری مبنی برعدم پرداخت خسارت به زیان دیدگانی که در ساعت های 21 الی 4 بامداد روزبعد در سطح شهر تردد می کنند، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران ضمن تکذیب این مطلب آورده است که در صورت بروز خسارت در ساعات منع تردد نیز بیمه گذاران/ زیان دیدگان محترم می توانند طبق روال سابق نسبت به اعلام و دریافت خسارت از شرکت بیمه مربوطه اقدام نمایند.
بر اساس این گزارش و به نقل از اداره کل نظارت فنی بر بیمه های غیر زندگی، بیمه مرکزی ضمن تکذیب اخبار منتشره مبنی بر عدم پرداخت خسارت از طرف شرکت های بیمه در ساعات منع تردد (از ساعت 9 شب تا 4 صبح) آورده است؛ پرداخت خسارت در دوره اعتبار بیمه شخص ثالث (اعم از خسارت های مالی و بدنی)، بیمه حوادث راننده و همچنین بیمه های بدنه اتومبیل؛ محدود به ساعت خاصی از شبانه روز نیست و شرکت های بیمه با رعایت مقررات قانون بیمه شخص ثالث و حوادث راننده، شرایط عمومی و خصوصی بیمه نامه بدنه اتومبیل، مکلف به جبران خسارات وارده در تمام ایام و ساعات می باشند. بنابراین در صورت بروز خسارت در ساعات منع تردد نیز بیمه گذاران/ زیان دیدگان محترم می توانند طبق روال سابق نسبت به اعلام و دریافت خسارت از شرکت بیمه مربوطه اقدام نمایند.
به گزارش خبرگزاری فارس، مطلبی در برخی شبکه های مجازی دست به دست می شود که ادعا شده، با توجه به محدودیت تردد شبانه در مناطق قرمز در محدودیت کرونا یی از ساعت 21 تا 4 بامداد روز بعد، شرکتهای بیمه در صورت بروز خسارت در تصادف، جبران خسارت نمی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار