نمایش استیضاح ترامپ

فارس نیوز پنج شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۵:۳۹
وقتی پای برخورد حزب دمکرات، هم پیمانان رسانه ای شان یا دولت عمیق و اتهاماتشان علیه دونالد ترامپ به میان می آید، واقعیت چندانی وجود ندارد.

گروه غرب از نگاه غرب خبرگزاری فارس: دمکرات ها و هم پیمانان چاپلوسشان در رسانه های واشنگتن، یک بار دیگر نمایشی سیاسی را به صحنه برده اند و تلاش دارند تعداد بیشتری از آمریکاییان را متقاعد کنند که پرزیدنت ترامپ در خلال مکالمه تلفنی خود با رئیس جمهور اوکراین در چند ماه پیش تر، مرتکب تخلفی قابل استیضاح شده است.
اگر به دمکرات ها و رسانه ها گوش کنید، می بینید که آنها می گویند ترامپ از پرزیدنت زلنسکی خواسته که از معاون پیشین رئیس جمهور جو بایدن و پسرش هانتر در ارتباط با یک معامله تجاری که هانتر در آن نقش داشته، «آتویی» برای او پیدا کند و اینکه ترامپ تهدید کرده اگر همکاری لازم را نکند، جلوی کمک های مالی آمریکا به اوکراین را خواهد گرفت.
در واقع جو بایدن دقیقا همان کاری را انجام داده که ترامپ را متهم به انجام آن می کند: تهدید کردن. بایدن در سال 2015 اوکراین را تهدید کرد که از پرداخت یک میلیارد دلار از کمک های آمریکا به این کشور جلوگیری خواهد کرد، مگر آنکه دولت این کشور دادستان مسئول یک پرونده را اخراج کند. این دادستان در حال پیگیری فساد شرکتی بود که به هانتر بایدن به عنوان «مشاور» 50 هزار دلار پرداخت کرده بود.
اگر حرف ما را باور نمی کنید، حرف خود جو بایدن را قبول کنید. او در ویدئویی پذیرفته است که این کار را به نفع رئیس جمهور وقت باراک اوباما انجام داده است.
با این حال بعد از آنکه جار و جنجال های رسانه ای مربوط به «دخالت روسیه» در انتخابات آمریکا در برکنار کردن پرزیدنت ترامپ از سمت خود ناکام ماند، اکنون چپ دمکرات، هم پیمانان رسانه ای شان و دولت عمیق یک رسوایی جعلی دیگر را ابداع کرده اند:«اوکراین گیت.» فقط باید گفت که در این ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار