بیش از ۵۰۰ کارشناس دادگستری در استان فارس فعال است

خبرگزاری تسنیم شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۱
همایش نقش مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه با محوریت "کرامت انسانی و حقوق عامه در طرح تحول این قوه" در شیراز برگزار می شود.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز ، دبیر همایش نقش مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه امروز در نشست خبری اظهار داشت: این همایش یک روزه به همت مرکز وکلای قوه قضاییه و مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان فارس روز و چهارشنبه ٢٢ آبانماه در مرکز رفاهی دادگستری استان فارس در شیراز برگزار می شود .
همایش بزرگداشت روز حقوق بشر اسلامی و کرامت انسانی آغاز شد
سخنگوی قوه قضاییه: بازدیدهای سرزده رئیسی، واقعا بدون هماهنگی است/ نظارت بر اجرای دستورالعمل حفظ کرامت انسانی
کارناوال بشردوستی حمایت از کرامت انسانی در مازندران راه اندازی شد
اسفندیار فرهمند بیان کرد: در این همایش محمد مصدق معاون حقوقی قوه قضاییه، عنایت الله رحیمی استاندار فارس، حجت الاسلام سید کاظم موسوی رئیس کل دادگستری فارس، دادستان شیراز و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی حضور داشته و به سخنرانی می پردازند.
عضو هیئت مدیره مرکز وکلا، کارشناسان و مشاوران خانواده قوه قضاییه فارس همچنین به برگزاری آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه که در اواخر Hذرماه برگزار میشود اشاره و عنوان کرد : براساس آمار مرکز وکلا، کارشناسان و مشاوران خانواده قوه قضاییه کشور، 107 هزار نفر از حقوقدانان برای شرکت در آزمون ثبت نام کرده اند .
فرهمند گفت: در این آزمون نخبهگزینی مطرح شده، پذیرفته شدگان پس از طی مراحل مصاحبه احراز شرایط و صلاحیت علمی و عملی، در مصاحبه اختبار نیز شرکت خواهند کرد .
وظیفه وکیل تنها دفاع از موکل نیست
رئیس مرکز وکلای قوه قضاییه استان فارس نیز در این نشست با بیان اینکه براساس اصل 156قانون اساسی احیای حقوق عامه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار