سخنگوی باشگاه نساجی: مسئولان استان به قول هایشان عمل نکرده اند/ادامه راه با این شیوه ممکن نیست

ایسنا چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۲
نماینده تام الاختیار باشگاه نساجی می گوید از دو هفته قبل که مالکان این باشگاه با مسئولان استان مازندران برای رفع مشکلات این تیم جلسه ای برگزار کردند اما تاکنون اقدام عملی در این زمینه از جانب مسئولان صورت نگرفته است.

به گزارش ایسنا، باشگاه نساجی قائمشهر وضعیت نامشخصی دارد؛ مالکان این باشگاه با شرایط و مشکلات موجود قصد تیم داری ندارند و از طرفی هم منتظرند تا مسئولان استان مازندران قدمی برای رفع مشکلات این تیم قدیمی و پرهوادار بردارند.
میلاد مهدی، نماینده تام الاختیار مالک و سخنگوی باشگاه نساجی درباره وضعیت این تیم در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: آقای صنیعی فر از ابتدای فصل اعلام کرده بود که ما دوست داریم تیم به قائمشهر برگردد اما این مستلزم یک همت عالی است که یک زمین تمرین در اختیار تیم در قائمشهر گذاشته شود و شرایطی برای اسکان و خوابگاه بازیکنان مهیا شود. هوادار چطور می تواند با بازیکنان تیمش ارتباط برقرار کند در صورتیکه فقط در بازی های داخلی تیمش را ببیند؟ هیچ کدام از این ها در فصل قبل انجام نشد. در پایان فصل حداقل توقعی که می رفت این بود که مسئولان استانی برنامه ای برای حمایت از بخش خصوصی داشته باشند. با توجه به اینکه در وضع کنونی اقتصادی، سرمایه گذاری در فوتبال یک نوع جهاد است، توقع داریم نگاه های ملی استانی به این تیم شود.
او ادامه داد: آقای صنیعی فر اصرار داشت ما با مدیران استانی دیدار داشته باشیم. من با دادستان قائمشهر و رئیس اداره کل ورزش و جوانان قائمشهر صحبت کردم که آن ها به بهترین شکل ما را حمایت کردند. پیگیر شدیم، خواهش کردیم که این جلسه برگزار شود که البته در نهایت آقای صنیعی فر درخواست داد که با آقای حسین زادگان، استاندار مازندران وارد جلسه شوند. این جلسه نهایتاً در تهران برگزار شد. از مفاد این جلسه هیچ خبری بیرون نیامد و هیچکدام از مالکان مصاحبه ای نکردند. هر دو مالک با این نگاه در جلسه حاضر شدند که نمی ...

سرخط اخبار