به تازگی چالش عجیب و غریبی در فضای اینستاگرام به راه افتاده است که می تواند یک ناهنجاری بزرگ را در جامعه پایه گذاری کند.

به گزارش، اگر جزء افرادی هستید که با دقت فضای مجازی و مخصوصاً فضای اینستاگرام را دنبال می کنید قطعا با چالش ها و هشتگ های داغ این فضا غریبه نیستید.
گسترش استفاده از شبکه های اجتماعی راه های سرگرمی جدیدی را برای نسل جوان باز کرده که این سرگرمی گاهی می تواند مثبت و گاهی نیز منفی باشد، چالش ها گاهی با دعوت شدن از طرف دیگران و گاهی به صورت خودانگیخته دنبال می شوند و تقریبا همگی محتوای تصویری دارند.
یکی از نخستین چالش هایی که جهانی شد « چالش سطل یخ » بود که برای افزایش آگاهی درباره بیماری ای ال اس به راه افتاد و انجمن ای ال اس آمریکا نیز کمک های مالی زیادی را با اجرای این چالش جمع آوری کرد.
چالش ها اگرچه گاهی دارای جنبه مثبت هستند، اما متاسفانه چالش های بی محتوا و زننده، بسیار بیشتر در میان جوانان رواج دارد و صد البته قشر نوجوانان و کودکان بیشتر در معرض خطر اجرا و انجام این چالش ها قرار می گیرند.
متأسفانه یکی از این چالش هایی که به تازگی در شبکه اجتماعی اینستاگرام به راه افتاده، چالش شرم آور برهنه کردن دیگران است، این چالش اگرچه گاه در خیابان و روی افراد غریبه انجام شده، اما به نظر موضوعیت آن بیشتر در محیط خانوادگی و در برخی موارد در یک جمع خانوادگی دنبال می شود و معمولا فردی که این چالش را انجام می دهد یک نوجوان است؛ انجام این چالش بی شرمانه زمانی تاسف بارتر می شود که نوجوانان ناآگاه و آموزش ندیده تنها برای آنکه بیشتر میان دوستان خود و دیگر کاربران دیده شوند، آن را روی پدر، مادر، پدربزرگ و مادربزرگ های خود اجرا می کنند که این موضوع می تواند باعث بروز یک ناهنجاری بزرگ شود.
جدا از اینکه دور از چشم خانواده ها و در شبکه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار