رئیس فیفا بازی استقلال-شهرخودرو را کنار زنان می بیند؟!

برترینها شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۳
برخی از منابع خبری مدعی شدند اینفانتینو بازی تیم های استقلال و شهر خودرو را از نزدیک و کنار بانوان ایرانی تماشا خواهد کرد!

خبرورزشی: خبرگزاری فرانسه خبر داد رئیس فدراسیون بین المللی فوتبال به زودی بار دیگر راهی تهران می شود. این برای نخستین بار است که ریاست فیفا طی یک سال، سه بار به تهران سفر می کند و دلیل نیز کاملاً مشخص و واضح است؛ «زنان».
براساس خبر این خبرگزاری بین المللی که در رسانه های عربی از جمله الخلیج ۳۶۵، بازتاب داشته است، فدراسیون فوتبال ایران بعد از توافقی که با فیفا داشت، به این نتیجه رسید در بازی های ملی زمینه را برای حضور زنان در ورزشگاه مهیا کند.
یک منبع نزدیک به فیفا در گفت وگویی که با فرانس فوتبال داشت، اعلام کرد: اینفانتینو رئیس فیفا در نامه ای که به فدراسیون فوتبال ایران زده، اعلام کرده به زودی راهی تهران می شود تا وضعیت حضور زنان را در ورزشگاه ها از نزدیک پیگیری کند.
همچنین برخی منابع خبری گزارش داده اند تصمیم قطعی اینفانتینو که در نامه ای به تاج اعلام شده، تماشای یک بازی لیگ برتر ایران با حضور زنان در یکی از ورزشگاه هاست!
به این ترتیب مشخص می شود فدراسیون جهانی فوتبال تنها به حضور زنان در بازی های ملی کفایت نکرده و حالا با یک گام جلوتر، در پی پیاده سازی پروژه حضور بانوان ایران در مسابقات لیگ داخلی است.
منبع این سایت تأکید کرد هنوز زمان دقیق سفر اینفانتینو مشخص نیست، اما دلیل اصلی این سفر، بررسی وضعیت حضور زنان در ورزشگاه است تا جایی که رئیس فیفا اعلام کرده دوست دارد خودش در ورزشگاه نزدیک زنان ایرانی بنشیند و یک مسابقه را تماشا کند!
سایت عربی خلیج ۳۶۵ در ادامه به نقل از منبع پنهانش نوشت: فیفا به دنبال این است که علاوه بر بازی های ملی در بازی های لیگ ایران هم به زنان این اجازه داده شود تا راهی ورزشگاه شوند.
جیانی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار