اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه استقلال طی مدت اخیر با یکدیگر دچار اختلاف نظرهایی جدی شده اند.

به گزارش مشرق ، همدلی و ثبات همیشه می تواند رمز موفقیت یک تیم فوتبال باشد. اتفاقی که نه تنها بودن آن در داخل زمین و در بین بازیکنان و کادرفنی ضروری است، بلکه در پشت میز و صندلی های ساختمان یک باشگاه و در بین مدیرانش هم بسیار حیاتی و تعیین کننده است.
یکی از اصلی ترین دلایل عدم موفقیت فوتبال ایران به ویژه در عرصه باشگاهی طی سالیان اخیر،عدم وجود همین فاکتور تعیین کننده در بین مدیران آن است. مدیرانی که می آیند و خیلی زود می روند بدون آن که کاری اساسی کرده باشند و گره مهمی را گشوده باشند. می آیند و با انبوهی از بدهی ها و پرونده های جدید می روند چون می دانند زیاد بر روی صندلی مدیرعاملی ماندگار نیستند و تلاش می کنند از این فرصت کوتاه برای رسیدن به اهدافی دیگر بهره ببرند. فرصت کوتاهی که همان هم بخش عمده ای از آن صرف تنش ها و درگیری ها و اختلاف نظر های درون سیستمی می شود و عملا مجالی برای ارائه کاری مفید و ارزشمند باقی نمی ماند و این دقیقا مسئله ای است که سال ها(و به طور مشخص در این فصل) گریبان دو تیم بزرگ استقلال و پرسپولیس را گرفته است.
هیئت مدیره؛کلید موفقیت و ناکامی
تصمیمات کلان باشگاه ها در هیئت مدیره اتخاذ می شود و مدیرعامل مجری این تصمیمات است. بنابراین هیئت مدیره ای می تواند تصمیمات خوب و راهگشا برای یک باشگاه بگیرد که بین اعضای آن تعامل و یک دستی وجود داشته باشد. موردی که به عنوان مثال به هیچ عنوان در باشگاه پرسپولیس طی چند ماه اخیر وجود نداشت و اختلاف محمدحسن انصاری فرد به عنوان مدیرعامل تیم با اعضای هیئت مدیره مثل مهدی رسول پناه و مهرداد هاشمی نتیجه ای جز چند دستگی و بحران و در نهایت استعفای مدیرعامل و افشاگری های ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری