اعتماد نوشت:احتمالا امروز بیش از هر زمان دیگری دوست داشت تا در انتخابات مجلس یازدهم به جای نفر سی و یکم، نفر سی ام می شد تا بتواند انتقادات تند و تیزش از صدا و سیما را به جای نوشتن در حساب کاربری اش در توییتر در صحن مجلس فریاد کند.

بخت اما یارش نبوده و حالا مجبور است به نوشتن دو توییت و گرفتن نهایتا چندین لایک که عمدتا هم از سوی طرفداران و یارانش به او تعلق می گیرد، بسنده کند.
وحید یامین پور، مجری سابق صداوسیما و از جمله سیاسیون نزدیک به پایداری ها در رشته توییت انتقادی، رییس صدا و سیما را «بی کفایت ترین رییس تاریخ تلویزیون» خوانده و مدعی شده که صداوسیما نهی از منکر او را با شکایت خفه کرده تا «بی کفایتی»اش افشا نشود. 
پرسش اما اینجاست که چ ه اتفاقی باعث شده وحید یامین پور که تا همین دیروز یکی از پایه ثابت های صداوسیمای جمهوری اسلامی بود، حالا به یکی از تندترین منتقدان این سازمان تبدیل شده است؟ ! این جوان اصولگرا از سال ۸۱ راهش را به صداوسیما باز کرد و از آن زمان تاکنون در سمت های مختلفی و به اشکال متنوعی در این سازمان مشغول به کار بوده است؛ روزی مجری برنامه ای بوده، مدتی مشاور مدیر شبکه سه بوده، بارها به عنوان مهمان به برنامه ها دعوت شده و در یک جمله، او همواره موفق شده از تریبون صدا و سیما برای بیان نظراتش استفاده کند. اتفاقی که برای هرکسی ممکن نیست و هر مجری و فعال سیاسی دیگری نمی تواند چون او در صدا و سیما حاضر شده و از تریبون رسانه ملی برای بیان نظراتش و ارایه تحلیل های سیاسی و حتی نقد سازنده استفاده کند. همین موضوع باعث شده که در طول سال های گذشته انتقاداتی جدی متوجه صداوسیما شود. تمام طول این مدت اما هیچ گاه دیده نشده که یامین پور به این موضوع که رسانه ملی عملا به رسانه جناحی تبدیل شده و کار تا آنجا پیش رفته که حتی در پوشش برنامه های رییس جمهوری و وزرایش هم خساست به خرج می دهد، اعتراضی کند.
حالا اما ورق برگشته است، دوستان جانی دیروز دشمن ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار