استقلال با تلفات زیاد به دربی رسید/ اسماعیلی و باز هم دربی!

خبرگزاری مهر دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۹:۴۶

به گزارش خبرنگار مهر ، در حالی که آبی پوشان این فرصت را داشتند تا با یک پیروزی ۳ امتیازی و بدون محروم و مصدوم آماده حضور در دیدار مهم هفته چهارم مقابل پرسپولیس شوند، این فرصت از دست استراماچونی و شاگردانش خارج شد.
استقلالی ها که در دقایق ابتدایی بازی توسط مهدی قائدی دروازه میزبانشان را باز کردند، در دقیقه ۷۰ برتری خود را از دست دادند و تا پایان بازی نتوانستند زمینه اولین پیروزی فصل خود را فراهم کنند.
۲ امتیازی که در این بازی از دست استقلال پرید، تنها خسارت آنها پیش از دیدار با پرسپولیس نبود. در دقایق پایانی بازی فرشید اسماعیلی با کارت قرمز داور جریمه شد تا با محرومیت این مسابقه حساس را از دست بدهد.
اسماعیلی که در آخرین دربی برگزار شده با از دست دادن یک ضربه پنالتی از سوی هواداران تیمش متهم ردیف اول شکست در آن بازی شناخته شد و هواداران تا مدتها رابطه خوبی با او نداشتند، دربی پیش رو را هم به این ترتیب از دست داد تا همچنان داستان وی و دربی ادامه داشته باشد.
اسماعیلی انگیزه های زیادی داشت تا در دربی ۹۰ عملکردی خوب ارائه کرده و خاطرات تلخ دربی ۸۹ را از بین ببرد که این کارت قرمز کار دست او داد و این هافبک آبی پوشان برای رسیدن به این آرزو باید حداقل تا ۱۷ بهمن که تاریخ برگزاری دربی ۹۱ است، صبر کند.
شیخ دیاباته مهاجم بلند قامت آبی پوشان بعد از آن که زمینه ساز تک گل تیمش در این بازی شد، به دلیل مصدومیت قادر به ادامه بازی نشد. برخی شنیده ها حکایت از شدت مصدومیت این بازیکن دارد و این که دیاباته هم به دلیل مصدومیت قادر به حضور در دربی نخواهد بود.
این حکایت برای قائدی هم وجود دارد. زننده تک گل آبی پوشان در هفته سوم هم با مصدومیتی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار