معایب پژو ۴۰۵ اس ال ایکس – SLX را بشناسید
پژو ۴۰۵ اس ال ایکس ، فیس لیفت پژو ۴۰۵ جی ال ایکس است. اما خودرو پژو ۴۰۵ SLX دارای معایب مختلفی است که در ادامه با آنها آشنا می شویم.
خودروسازان داخلی طی دهه های گذشته همواره محصولات قدیمی خود را به همراه تغییرات ظاهری به عنوان یک محصول جدید روانه بازار کردند که خودرو پژو ۴۰۵ اس ال ایکس نیز یکی از این محصولات محسوب می شود. شرکت ایران خودرو سعی کرد با ظاهری جدید به همراه یک موتور تازه نفس تر بار دیگر سدان قدیمی خود را احیا کند. پژو ۴۰۵ SLX از سال ۱۳۸۸ به بازار عرضه شد. البته این خودرو دارای معایب متعددی است که همین موضوع باعث شد طی سال های اخیر مشتریان به سراغ خرید مدل جی ال ایکس معمولی بروند. در ادامه قصد داریم شما را با معایب پژو ۴۰۵ اس ال ایکس آشنا کنیم.
معایب پژو ۴۰۵ اس ال ایکس پایین بودن کیفیت ساخت
از یکی از عیب های مشترک خودروهای داخلی طی ۲۰ سال گذشته می توان به کیفیت پایین ساخت آنها اشاره کرد که پژو ۴۰۵ اس ال ایکس نیز از این قاعده مستثنی نیست. کابین این خودرو متشکل از پلاستیک خشک و بی کیفیت است که به همین دلیل پس از مدت کوتاهی صداهای عجیبی از کابین شنیده می شود. امکان شکستن ادوات کنترلی و کلیدهای خودرو نیز به دلیل نداشتن استحکام کافی پس از مدتی وجود دارد.
از سایر معایب مشترک محصولات پژو در ایران می توان به مشکلات سیستم برقی و سوختن بدون دلیل فیوزها و سنسورها شاره کرد. عمر قطعات فنی این خودرو زودتر از موعد استاندارد به پایان می رسد و مالکان باید به تعمیرگاه ها مراجعه کنند. کیفیت بدنه این خودرو نیز به دلیل قالب های بی کیفیت در وضعیت مناسبی قرار ندارد و پس از مدتی بین ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری