تهران- ایرنا- فرماندار پاکدشت گفت: ۳۷۰ میلیارد تومان اعتبار از محل تملک دارایی به پاکدشت اختصاص یافته که با استفاده از آن، ۸۰ طرح اولویت دار عمرانی و خدماتی اجرا و تکمیل می شود.

هادی تمهیدی روز پنجشنبه در گفتگوی اختصاصی با ایرنا اظهار کرد: در سال مالی جاری، ۳۷۰ میلیارد تومان اعتبار تملک دارایی به دستگاه های اجرایی شهرستان پاکدشت اختصاص یافته که با استفاده از این اعتبار، ۸۰ طرح عمرانی و خدماتی با اولویت تکمیل پروژه های نیمه تمام به ویژه طرح های با درصد پیشرفت فیزیکی بالا تکمیل می شود.
وی اظهار کرد: این اعتبار در اختیار ۲۵ دستگاه اجرایی قرار گرفته است که استفاده بهینه اعتبارات، تکمیل پروژه های نیمه تمام در کنار برنامه ریزی و مدیریت صحیح و جذب حداکثری بودجه تخصیصی در تمامی بخش ها و اجرای طرح های عمرانی با استفاده از این اعتبارات امری ضروری است.
وی تصریح کرد: طی یک سال گذشته، فعالیت های قابل توجهی در حوزه های فرهنگی، اجتماعی، ترافیکی، شهری و فضای سبز انجام شده که با مدیریت و مشارکت دستگاه های اجرایی این روند ادامه دار خواهد بود.
تمهیدی از تخصیص بخشی از اعتبارات تملکی دارایی به بنیاد شهید و امور ایثارگران به منظور احیا، مرمت و بهسازی گلزارهای شهدای و نیز تعمیر و تجهیز مراکز توانبخشی بهزیستی در شهرستان خبر داد.
وی با اشاره به لزوم تامین آب شرب سالم و بهداشتی و اجرای طرح های مدیریت مصرف و کاهش هدر رفت آب گفت: توسعه و بازسازی تاسیسات آبرسانی در مناطق مختلف شهری و روستایی در دستور کار شهرستان قرار دارد و تا کنون به سازی شبکه آبرسانی مناطق حمامک، کلین، ارمبویه، توچال، علی آباد و قرمزتپه به همت اداره آب و فاضلاب شهرستان اجرا و به بهره برداری رسیده است.
فرماندار پاکدشت ساخت و توسعه مراکز بهداشتی و تجهیزات بیمارستانی را اولویت شهرستان یاد کرد و افزود: احداث خانه بهداشت روستای توچال و مرکز جامع سلامت مسکن ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار