سرکرده شبکه قاچاق دختران ایرانی به مالزی پس از سه سال عملیات نامحسوس پلیس امنیت ، روز یکشنبه در مالزی دستگیر و به تهران منتقل شد. متهم معروف به الکس ، دختران ایرانی را در اینستاگرام شکار و برای اقدامات سیاه خود به مالزی قاچاق می کرد. متهم معروف به الکس از سه سال قبل با تشکیل باندی، زنان و دختران ایرانی را برای بهره کشی جنسی به مالزی قاچاق می کرد. پلیس اطلاعات و امنیت ایران پس از شناسایی فعالیت این باند، تحقیقات خود را آغاز کرد و در این مدت این متهم و همدستانش را زیر نظر گرفت تا با جمع آوری مستندات دستگیر و به ایران منتقل شود.
الکس کیست؟
به گزارش خبرنگار جام جم، الکس نام مستعار مردی ایرانی است که برای فاش نشدن هویت واقعی اش، آن را برای خود انتخاب کرده بود. شهروز . س نام واقعی اوست و تا به حال به خاطر اقدامات مجرمانه اش از کشورهای آمریکا و امارات دیپروت و مجبور به ترک ایران شده بود.
شهروز از سال 90 اقدامات غیرقانونی اش را در آمریکا آغاز کرد و با افشای اقداماتش از این کشور اخراج و به دبی مهاجرت کرد. او در آنجا هم دست از جنایت های سیاه خود برنداشت و چند ماه بعد طی یک پرونده تجاوز به عنف شناسایی و دستگیر شد.
یکی از دختران که طعمه های شهروز را برایش شکار می کرد، در باره اقدامات مجرمانه این فرد خطرناک می گوید: شهروز به همراه چند نفر دیگر در دبی اقدام به گروگانگیری اعضای یک خانواده کردند. آنها جلوی چشم پدر خانواده به مادر خانواده و دختر آنها تجاوز کردند. وی پس از دستگیری به خاطر این کار شش ماه زندانی و بعد هم دیپورت شد.
تشکیل اسکورت ایرانی
شهروز پس از اخراج از امارات راهی ایران شد و چندی بعد مادرش هم با ترک آمریکا نزد او آمد. ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری