پخش سریال وارش که داستان آن در دهه سی و در گیلان می گذرد با نقد و بازتاب های متفاوتی از سوی مردم این استان رو به رو شد.

گروه فرهنگی جهان نیوز ، حسام زبیراوی: پس از موفقیت سریال ستایش در جذب مخاطب به خاطر فیلمنامه و قهرمان سازی که توانسته بود انجام دهد و بیننده را با خود همراه کند سریالی به اسم وارش که اقتباسی از رمان مهاجران هاوارد فاست رمان نویس مشهور آمریکایی و با تغییرات کمی هم کپی از فیلمنامه ستایش بود ساخته شد.
وارش همان کپی ستایش است؟
فیلمنامه وارش همان کپی فیلمنامه ستایش است اما با تغییرات کم در فیلمنامه.
در فیلمنامه ستایش زنی را می بینیم که به دلیل فوت شوهرش با دو فرزند از دست «حشمت فردوس» پدر شوهرش که شخصیتی ترسناک دارد فرار می کند و فرزندانش را خودش بزرگ می کند و در نهایت با پدر شوهرش خوب می شود و در مقابل در سریال وارش هم همان زن را می بینیم که شوهرش را از دست داده و با دو فرزند از دست عاشق پیشه دیوانه و ترسناکش که مدتها آرزوی ازدواج با آن را دارد فرار می کند و در نهایت هم با آن ازدواج می کند.
اگر وارش را همان ستایش بدانیم در مقابل باید تراب را هم همان حشمت فردوس بدانیم.
سریال وارش در ابتدا با اسم (بهترین روزهای زندگی ما) بود اما نام این سریال به وارش که یکی از شخصیت های اصلی سریال است، تغییر کرد. تصمیم تغییر نام به خاطر این بود که اسم سریال ستایش که در زمان خود توانسته بود در ذهن مخاطبان بماند و به یک شخصیت و قهرمان در مجموعه های تلویزیونی بدل شود این فیلم را وارش گذاشتند که یک شخصیت جدید و قهرمان را معرفی کنند.
چرا وارش نتوانست در دل گیلکی ها جا باز کند؟
پخش سریال وارش که داستان آن در دهه سی و در گیلان می گذرد با نقد و بازتاب های متفاوتی از سوی مردم این استان رو به رو شد.
ماجرای جنجال سریال وارش از زمانی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار