زهرا صادقی می گوید پدرم عقیده داشت اگر جوان خوب به خواستگاری دخترم آمد، دلیلی بر رد او نیست؛ از این جهت وقتی همسرم به خواستگاری ام آمد، با توجه به شناختی که پدرم به ایشان داشت، مرا به همسری وی در آورد.

به گزارش قدس آنلاین ، زهرا صادقی مادر هفت فرزندی که طی روزهای اخیر سرتیتر اخبار رسانه های کشور قرار گرفت، با همسر خویش داوود منیری متخصص طب اسلامی در گفتگو با تسنیم ، با اشاره به مسائل مربوط به ازدواج خود در سنین نوجوانی گفت: پدرم عقیده داشت اگر جوان خوب به خواستگاری دخترم آمد، دلیلی بر رد او نیست؛ از این جهت وقتی همسرم به خواستگاری ام آمد، با توجه به شناختی که پدرم به ایشان داشت، مرا به همسری وی در آورد. پس از آن، جزئیات مراحل ازدواج را دست خودمان سپرده بودند. مهریه از سوی برخی بزرگان مان ابتدا بالا تعیین شد، اما من و همسرم روی 14 سکه تفاهم کردیم و همان شد.
صادقی افزود: در دورانی ازدواج کردم که فرهنگ غلط دوستی با جنس مخالف در مدارس و دانشگاه ها رواج یافته بود؛ پس از ازدواج، در دبیرستان روزانه شرکت کردم، سپس در منزل همسرم ادامه تحصیل دادم. در واقع 3 سالِ دبیرستان و پیش دانشگاهی، خانه همسرم بودم.
این مادر هفت فرزند با انتقاد از کسانی که در تقابل با کودک همسری اند، گفت: کسانی که در تقابل با کودک همسری اند، یا با شرایط روحی و جسمانی مردان و زنان اطلاع آشنایی ندارند و یا مغرضند. تجربه خود بنده نشان داد کاملاً آمادگی ازدواج را داشتم؛ چرا که دختران در سنین بلوغ، نیاز شدید به عاطفه و محبت پیدا می کنند. تأثیر مثبت ازدواج در سن کم سبب شد نظرات من با همسرم به قدری به یکدیگر نزدیک شود که کمتر مخالفتی در مسائل کلان و جزئیات زندگی داشته باشیم.
وی با تصریح بر اینکه مسئله ازدواج زودهنگام و فرزندآوری لطمه ای به رشد علمی و معنوی من نزد، گفت: در دانشگاه و در مقطع کارشناسی و ارشد، در رشته علوم تربیتی به تحصیل خود ادامه دادم، هرچند از ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار