جشنواره « یاریگر هم باشیم» در مازندران برگزار می شود

خبرگزاری مهر پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۱

به گزارش خبرنگار مهر ، علی اصغر میرزایی پیش ازظهر پنجشنبه در نشست با خبرنگاران با اشاره به سالروز جهانی مبارزه با سوء مصرف و قاچاق مواد مخدر اظهار داشت: تلاش برای تقویت اقدامات در امر مبارزه با مواد مخدر، کاهش شیوع اعتیاد در کشور و برگزاری همایش ها از جمله اهداف است.
وی بهره گیری از برنامه های شاد و مفرح را در همایش، تقدیر از خانواده های معظم شهدا و فعالان عرصه مبارزه با مواد مخدر در سازمان های دولتی، بهره گیری از ظرفیت سازمان های مردم نهاد، توجه به اقدامات موثر با تاکید بر نتیجه محوری، رعایت اولویت های ابلاغی در مبارزه با مواد مخدر از دیگر اهداف به شمار می رود.
میرزایی عنوان کرد: برپایی نمایشگاه سیار، کارزار رسانه ای با مواد مخدر، اجرای تئاتر خیابانی پیشگیری از اعتیاد، اجرای برنامه های دو ومیدانی، پیاده روی خانوادگی در سطح شهرها و روستا از جمله برنامه های هفته مبارزه با مواد مخدر است.
دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر مازندران برپایی کنگره شهدای عرصه مبارزه با مواد مخدر، همایش بهبود یافتگان از دیگر برنامه های ستاد مبارزه با مواد مخدر برشمرد و گفت: در مازندران با همکاری مسئولان، غبارروبی مزار و گلزار شهدا؛ جشنواره نشاط و شادی با عنوان «یاری گر هم باشیم» در استان برگزار می شود.
میرزایی تصریح کرد: همایش پیشگیری از اعتیاد باهمکاری دستگاه ها و حضور جامعه اهداف، سخنرانی در خطبه های نمازجمعه از دیگر برنامه هایی است که در هفته مبارزه با مواد مخدر انجام می شود.

سرخط اخبار