دروازه بان پارس جنوبی جم از خوش شانسی این تیم در دقایق پایانی مقابل رایکا بابل خبر داد.
به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، محمدعلی نعمتی دروازه بان تیم فوتبال پارس جنوبی جم در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص بازی با رایکا بابل گفت: بازی خوب و یک طرفه ای بود. رایکا آمده بود برای مساوی و در زمین خودش دفاع می کرد و دل به ضد حملات بسته بود که موفق نیز نبودند و ما با یک بازی منطقی، موفق شدیم حریف را شکست دهیم.
وی درخصوص اینکه هنوز نتوانسته کلین شیت کند گفت: بله هنوز نتوانستم کلین شیت کنم و این به مدافعان تیم مربوط نیست. مدافعان باتجربه و بسیار خوبی داریم. در بازی با آرمان گهر یک گل از روی نقطه پنالتی خوردم که خود داور گفت میتوانستم پنالتی نگیرم. در بازی با رایکا نیز روی ضربه ایستگاهی و ساده گرفتن تیم حریف گل خوردیم. اگر احساس مسئولیت خود را بیشتر می کردیم، شاید آن گل را هیچ وقت دریافت نمی کردیم.
نعمتی درخصوص امید این تیم به صعود گفت: پارس جنوبی سه سال در لیگ برتر بود و اکنون که در لیگ یک حضور دارد خیلی ها شاید معتقد باشند که انگیزه باشگاه آمده پائین در صورتی که همچین چیزی نیست و کادرفنی و مدیریت باشگاه انگیزه فراوانی برای لیگ برتری شدن دارند و تیم ما نیز تیم بسیار خوبی است و تا اینجا نیز که دو هفته گذشته، بچه ها خیلی خوب خودشان را نشان دادند و توانستیم 6 امتیاز کسب کنیم. شک نکنید اگر این روال ادامه پیدا کند که پیدا خواهد کرد، به لیگ برتر صعود خواهیم کرد.
دروازه بان پارس جنوبی در خاتمه درخصوص صحنه آخر بازی با رایکا و موقعیت خطرناکی که روی دروازه اش رخ داد گفت: صحنه آخر نیز شانس آوردیم و خدا به ما رحم کرد. در این صحنه روی غافلگیری و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار