نمایشگاه مجازی کتاب تهران به دلیل داشتن بخش فروش در جهان بی سابقه است

لوگوی فارس نیوز فارس نیوز . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۲:۱۰
رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران گفت: نمایشگاه مجازی کتاب یک رویداد جدید ملی است که با فروش همراه شده و این اتفاق برای اولین بار در جهان صورت رخ می دهد.

هومان حسن پور رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران در گفت وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس درباره نمایشگاه مجازی کتاب اظهار داشت: تا این لحظه شاهد هستیم شرایط نمایشگاه مجازی ساعت به ساعت رو به بهبود است.
وی افزود: تمام اختلالات به دست اندرکاران یادآوری شده و می شود و آنها با تلاش خود سعی دارند شرایط را برای ناشران و مخاطبان به شرایط مطلوب برسانند.
حسن پور با بیان اینکه البته این اولین بار نیست که نمایشگاه کتاب در روزهای اول دچار اختلالاتی می شود حتی بعد از حدود سی سال برگزاری نمایشگاه فیزیکی بعضاً یکی دو روز اول حتی شاهد قطع دستگاه های پوز بانکی بودیم که البته آنهم پس از سی سال تجربه پسندیده نبود گفت: گزارشاتی که مجریان از میزان فروش ارائه داده اند نشان می دهد با چه حجم کاری روبه رو هستند و مشکلات پیش آمده آن قدرها دور از ذهن نبوده لذا نه تنها منکر زحمات مجریان نیستیم و قسمت عمده ای از این مشکلات را به دلیل اجرای بار اول قابل هضم می دانیم بلکه به آنها خسته نباشید می گوییم.
رییس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران خاطرنشان کرد: در شرایطی هستیم که یک رویداد جدید ملی را تجربه می کنیم که با فروش همکارانمان در سایت ها یشان متفاوت است. بنابر این ضمن اینکه مصرانه پیگیر مطالبات صنف خود و مخاطبانشان هستیم و خواهیم بود. از مجریان خواسته ایم گزارشی از حجم تراکنشات و فروش عناوین به مردم بدهند که ابعاد کار را بیشتر و بهتر متصور شویم. اما به نظر می رسد ارزیابی ها عملکرد و بر آورد را باید بعد از نمایشگاه و با داده های عینی و بررسی تمام مراحل و شرایط مشابه با کشورهای دیگر بررسی کرد و این را فراموش نکنیم برگزاری نمایشگاه مجازی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار