آموزش بورس

جهان نیوز چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۴

ممکن است شما هم این روز ها درباره بازدهی مناسب بورس تهران خبرهایی را شنیده و علاقه مند به سرمایه گذاری در بازار سرمایه شده باشید. برخی از افراد به اشخاص عادی توصیه می کنند که وارد بازار بورس نشوند دلیل این کار را پر ریسک بودن بازار سرمایه و امکان ضرر در این بازار می دانند در حالی که همه می توانند با آموزش بورس به صورت صحیح و درست سرمایه گذاری موفقی را در بازار سرمایه داشته باشند.
آموزش بورس را می توان اولین قدم برای شروع موفق سرمایه گذاری در بورس دانست چرا که اغلب افرادی که بدون داشتن دانش کافی و آشنایی با قوانین بازار سرمایه اقدام به خرید و فروش می کنند اغلب مدت زمان زیادی نمی توانند در بازار فعالیت کنند و ممکن است با ضرر های سنگینی که متوجه سرمایه خود می کنند برای همیشه بازار سرمایه را ترک کند. کارگزاری آگاه به عنوان یکی از کارگزاری های برتر کشور ارائه دهنده متنوع ترین خدمات آموزشی بورس می باشد. علاوه بر تمامی موارد ذکر شده افراد با دریافت کدبورسی از کارگزاری آگاه امکان معامله در بازار آتی، بورس کالای ایران، اختیار معامله و بورس انرژی را دارا می باشند. در صورتی که شما قصد ورود به بازار بورس را دارید از ex.agah.com اقدام به دریافت کد بورسی نمایید.
چرا آموزش بورس آگاه ؟
در میان هزاران کلاس آموزش بورس در سطح کشور، کارگزاری آگاه یکی از کارگزاری های پیشرو در زمینه آموزش بورس به علاقه مندان بازار سرمایه می باشد. این کارگزاری با بهره گیری از اساتید مجرب و مختصص تا کنون توانسته به بیش از 15 هزارنفر در زمینه ارتقای مهارت و آموزش بورسی کمک کند. علاوه بر موارد ذکر شده این کارگزاری توانسته رتبه اول بیشترین تعداد کد بورسی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار