نقشه اسرائیلی علیه کشتی ایران

روزنامه جام جم چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۵

در فاصله کمتر از ده روز مانده تا شروع مسابقات جهانی کشتی (انتخابی المپیک 2020 توکیو)، انتشار اسامی کشتی گیران حاضر در این رقابت ها نگرانی جدی را برای ایرانی ها به وجود آورده که نکند هنگام وزن کشی، شماره هایی برای ما از درون کیسه های قرعه کشی بیرون بیاید که کشتی گیران دارای بخت ما را مقابل کشتی گیران رژیم صهیونیستی قرار دهد.
مسابقات جهانی کشتی ۲۰۱۹ از ۲۳ تا ۳۱ شهریور به میزبانی نورسلطان قزاقستان برگزار خواهد شد. اتحادیه جهانی کشتی اسامی کشتی گیران حاضر در این رقابت ها را منتشر کرده و بعد از این اتفاق یک نگرانی بزرگ برای فدراسیون و اهالی کشتی ایران به وجود آمده است. رژیم صهیونیستی با شش کشتی گیر در قزاقستان حاضر می شود که پنج نفر از آنها در بخش مردان روی تشک خواهند رفت. این کشتی گیران که همگی روسی الاصل هستند، از شانس بد در اوزانی حضور دارند که ایرانی ها از شانس بالایی برای کسب مدال برخوردار هستند. در حقیقت رژیم صهیونیستی عامدانه بدون توجه به کشتی زنان، فقط در اوزانی دست به خرید کشتی گیر از دیگر کشورها زده که می داند کشتی گیران ایرانی، بخت بالایی برای موفقیت در آن اوزان دارند.
سه کشتی گیر رژیم صهیونیستی در بخش آزاد در اوزان کشتی گیرانی همچون رضا اطری(۵۷ کیلوگرم)، بهمن تیموری(۷۹کیلوگرم) و حسن یزدانی(۸۶کیلوگرم) حضور دارند.
در کشتی فرنگی هم دو نماینده رژیم صهیونیستی در اوزان کشتی گیرانی همچون محمدعلی گرایی(۷۷ کیلوگرم) و سعید عبدولی (۸۲ کیلوگرم) حاضر هستند.
قطعا نفراتی همچون اطری، یزدانی، گرایی و عبدولی جزو شانس های اصلی کسب مدال در مسابقات جهانی هستند و این نگرانی وجود دارد که با قرعه نحس مواجه شوند.
به نظر می رسد پرشانس ترین ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار