شمال ایران بارانی می شود

جام جم آنلاین پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۹
سازمان هواشناسی اعلام کرد: طی سه روز آینده برای استان های واقع در سواحل دریای خزر بارش باران پیش بینی می شود.

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، براساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی طی سه روز آینده برای استان های واقع در سواحل دریای خزر بارش باران و در برخی نقاط استان های اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، خراسان شمالی و ارتفاعات البرز، بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.
در روز یکشنبه (۲۴ شهریور) به تدریج از میزان ابرناکی در مناطق فوق کاسته می شود و روند افزایش نسبی دما در نیمه شمالی کشور انتظار می رود. همچنین از امروز (پنج شنبه) تا اواسط هفته آینده در برخی مناطق کشور افزایش سرعت باد پیش بینی می شود و در منطقه زابل نیز در برخی ساعات خیزش گردوخاک دور از انتظار نیست.
همچنین طی دو روز آینده دریای خزر مواج خواهد شد.
برای تهران در روز جمعه (۲۲ شهریور) آسمانی تا قسمتی ابری تا نیمه ابری همراه با وزش باد، در برخی ساعات افزایش ابر با بیشینه و کمینه دمای ۲۷ و ۱۸ درجه سانتی گراد، برای روز شنبه (۲۳ شهریور) آسمان کمی ابری تا قسمتی ابری، در برخی ساعات وزش باد، با بیشینه و کمینه دمای ۲۷و ۱۷ درجه سانتی گراد، برای روز یکشنبه (۲۴ شهریور) آسمان صاف تا کمی ابری گاهی وزش باد، با بیشینه و کمینه دمای ۲۸ و ۱۷ درجه سانتی گراد و برای روز دوشنبه (۲۵ شهریور) آسمان صاف تا کمی ابری، با بیشینه و کمینه دمای ۳۲ و ۱۹ درجه سانتی گراد پیش بینی می شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار