مدیر عامل شهرک های صنعتی استان تهران گفت: هیچ بن بستی برای واحدهای صنعتی وجود ندارد که نتوان آن را با کار جهادی مسئولان برطرف کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از ورامین، صابر پرنیان رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران با حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین دیدار و گفت وگو کرد. در این جلسه که به میزبانی فرمانداری ورامین برگزار شد، مسائل مربوط به شهرک های صنعتی این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.
پرنیان در این دیدار گفت: دشمنان قسم خورده نظام تلاش دارند که با فشارهای اقتصادی و اعمال تحریم های ناجوانمردانه، موجبات تعطیلی دومینووار واحدهای صنعتی و بیکاری هزاران کارگر را فراهم کنند ولی صنعتگران با تلاش و همت اجازه ندادند که این توطئه محقق شود.
مدیر عامل شهرک های صنعتی استان تهران افزود: یکی از مهمترین سیاست های شرکت شهرک های صنعتی استان تهران، حفظ وضعیت اشتغال موجود در جامعه است که با همکاری صاحبان صنایع، این مهم محقق شده و امروز با ایجاد و راه اندازی واحدهای جدید، به دنبال ایجاد فرصت های شغلی جدید هستیم.
وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر رونق تولید بیان داشت: تکیه بر رونق تولیدات داخلی علاوه بر اینکه می تواند وضعیت اشتغال را بهبود بخشد، باعث بهبود وضعیت معیشت مردم نیز خواهد شد.
پرنیان افزود: هیچ بن بستی برای واحدهای صنعتی وجود ندارد که نتوان آن را با کار جهادی مسئولان برطرف کرد و این مهم محقق نمی شود جز اینکه سیاست های اقتصاد مقاومتی مد نظر رهبر معظم انقلاب عملیاتی و اجرایی شود.
وی تصریح کرد: مدیران شهرک های صنعتی استان تهران میزکار خود را داخل واحدهای صنعتی دایر کرده اند و تلاش دارند تا از نزدیک مسائل و مشکلات را رصد کرده و با همفکری با صاحبان صنایع این مسائل و مشکلات را برطرف کنند.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار