این پیمانه تیتر هایی همچون بانک مرکزی چین ۳۳ میلیارد دلار به بازار های مالی تزریق کرد، رشد بی سابقه قیمت ذرت و گندم در بازار های جهانی، فروش فوق العاده خودرو تا پایان سال ادامه خواهد داشت، مصوبه توقف تولید پراید لازم الاجراست، کاهش قیمت دلار در صرافی های بانکی و کاهش ذخایر ارزی ترکیه را در بر دارد.

تابناک هر روز بسته ای خبری از مطالب اقتصادی با اهمیت و مهم ایران و جهان همچون تغییرات در بازار انرژی، بازار طلا، سکه، مسکن، نفت، خودرو و ... تا خبر ها و رویداد های جذاب اقتصادی را گردآوری می کند.
به گزارش « تابناک اقتصادی »؛ این پیمانه تیتر هایی همچون بانک مرکزی چین ۳۳ میلیارد دلار به بازار های مالی تزریق کرد، رشد بی سابقه قیمت ذرت و گندم در بازار های جهانی، فروش فوق العاده خودرو تا پایان سال ادامه خواهد داشت، مصوبه توقف تولید پراید لازم الاجراست، کاهش قیمت دلار در صرافی های بانکی و کاهش ذخایر ارزی ترکیه را در بر دارد.
بانک مرکزی چین ۳۳ میلیارد دلار به بازارهای مالی تزریق کرد
بانک مرکزی چین روز پنج شنبه با قراردادهای بازخرید اوراق قرضه از بانک های تجاری به تزریق نقدینگی به بازارهای این کشور ادامه داد تا سطح نقدینگی بازارها را در سطح مناسبی تثبیت کند. طبق بیانیه ای که در وبسایت بانک مرکزی چین منتشر شده، این بانک ۲۴۰ میلیارد یوآن (معادل ۳۳.۶۷ میلیارد دلار) را از طریق قراردادهای بازخرید ۷ روزه اوراق قرضه بانک های تجاری به بازار تزریق کرده است. نرخ سود این قراردادها ۲.۲ درصد تعیین شده است. روز پنج شنبه موعد بازخرید هیچ یک از قراردادهای قبلی از این نوع نبود و این باعث شد ۲۴۰ میلیارد یوآن به صورت خالص به بازار تزریق شود. طی قرارداد بازخرید اوراق قرضه، بانک مرکزی چین پروسه ای است که طی آن بانک مرکزی اوراق قرض بانک های تجاری را به نرخ بازار خریداری می کند و با آنها قرارداد می بندند که این اوراق را در آینده ای مشخص به آنها بفروشد.
سنگ اندازی ترکیه و گرجستان پیش پای صادرکنندگان ایرانی
سرپرست امور کارنه تیر و حمل و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری