ساعت 24-برای جلوگیری از گسترش شیوع ویروس کرونا، مجری های سرشناس تلویزیون آمریکا از خانه کار می کنند تا مردم را به ماندن در خانه تشویق کنند.

در حالی که دونالد ترامپ بدون توجه به تهدید بزرگ کروناویروس تاکید دارد می خواهد هر چه زودتر کشور را به حالت عادی برگرداند و تا عید پاک که ۲ هفته دیگر است کلیساها را پر از مردم کند، معروف ترین مجری های آمریکایی از خانه مشغول کار هستند تا مردم را تشویق به فاصله گذاری اجتماعی کنند.
با توجه به گسترش سریع کووید -۱۹ در سراسر آمریکا و مخصوصاً نیویورک، بیش از یک هفته است که چهره های شناخته شده ای از جمله تروور نوآ، استیون کولبر، ست مایرز، جیمی فالون، سامانتا بی و جیمی کیمل در خانه و بدون کت و شلوار و آرایش استودیویی به کار خود ادامه می دهند و از مردم می خواهند تا جایی که می توانند در خانه بمانند و از تدابیر فاصله گذاری اجتماعی پیروی کنند تا جان خود و دیگران را نجات بدهند.
تیم نویسندگان و تکنیکی این برنامه ها همه دور کاری می کنند و مجری ها هم با دوربین های خود از خانه برنامه را ضبط می کنند.
این مجری های سرشناس همچنین از خانه میزبان کارشناس های برنامه شان می شوند که به صورت ویدیو چت با آنها ارتباط برقرار می کنند.
از جمله این مجریان تروور نوآ بود که در برنامه های این هفته خود از خانه به گسترش کروناویروس در آمریکا و دیگر کشورها پرداخت.
او به انتقاد از ترامپ پرداخت که ظاهراً به حرف متخصصان دولت خود گوش نمی دهد و می خواهد کشور را طی روزهای آتی به حالت عادی برگرداند. وی همچنین از پزشک شناخته شده آمریکایی خواست از خانه خود به برنامه وصل شود و درباره اهمیت حفظ سلامت روانی و فیزیکی طی دوران همه گیری کووید -۱۹ صحبت کند.
استیون کولبر که مجری برنامه «لیت شو» در شبکه سی بی اس است، برداشتی شوخ طبعانه تر داشت و در چند ویدیویی که این هفته ضبط کرده ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار