سرمربی تیم پرسپولیس گفت : آرمان به جز زدن ضربات آخر در بقیه صحنه ها خوب بازی کرد و توانست دوندگی خوبی داشته باشد و روی هوا مسلط بود. او خیلی توپ به بچه ها رساند، ولی دو گل مسلم می توانست بزند که فکر می کنم بی دقت بود. وقتی یک مهاجم موقعیت های اینچنینی را از دست می دهد، از طرفی نشان می دهد در موقعیت های خوبی بوده و خوب جاگیری کرده است، ولی از طرف دیگر باید بیشتر کار کند.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
یحیی گل محمدی بعد از دیدار تیمش مقابل شهر خودرو اظهار داشت:
قبل از شروع صحبت هایم، درگذشت دیه گو مارادونا را تسلیت می گویم. قطعاً نبودش در فوتبال دنبال احساس می شود و امیدوارم روحش در آرامش باشد.
وی در ادامه افزود:
بازی خیلی خوبی را از دو تیم شاهد بودیم و هر دو دنبال فوتبال بازی کردن بودند. البته قبل از بازی هم قابل پیش بینی بود که بازی خوبی از آب دربیاید. موقعیت های زیادی کسب کردیم، توانستیم سه گل بزنیم و گل های بیشتری هم می توانستیم بزنیم. بچه ها تلاش کردند و زحمت کشیدند و مزد زحمات شان را هم گرفتند. خسته نباشید به آنها می گویم و امیدوارم این روند را ادامه دهیم و در نهایت هم در آسیا قهرمان شویم.
سرمربی تیم فوتبالپرسپولیسدر واکنش به اینکه مربی شهر خودرو اعتقاد داشته است میلاد سرلک باید اخراج می شد، گفت:
فکر می کنم یکی از فاکتورهایی که باعث زیباتر شدن بازی شد، قضاوت داور بود. آوانتاژهای به موقعی داده شد و کرمانشاهی کمک زیادی کرد تا بازی زیبا شود و روی بازی تسلط خوبی داشت. آن صحنه را هم من دیدم. بازیکن ما توپ را زد و هر دو بازیکن سر توپ تکل زدند. این ادعا به نظرم درست نیست و از اعضای تیم داوری بابت قضاوت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار