قم - ایرنا - پیکر مطهر شهید حجت الاسلام سید رحمت الله موسوی از مدافع حرم مطهر حضرت زینب (س)، عصر چهارشنبه بر دوش مردم شهیدپرور قم و افغانستانی های مقیم ایران تشییع و در آرامستان بهشت معصومه (س) این شهر به خاک سپرده شد.

دراین مراسم باشکوه ، پیکر مطهر شهید موسوی از مسجد امام حسن عسکری (ع) به سمت حرم مطهر حضرت معصومه (س) تشییع و پس از طواف گرداگرد مضجع شریف و نورانی آن حضرت و اقامه نماز توسط آیت الله عباس کعبی عضو خبرگان رهبری در کنار سایر همرزمان شهیدش در قطعه ۳۱ آرامستان بهشت معصومه دفن شد.
مشایعت کنندگان پیکر این شهید مدافع حرم حضرت زینب(س) در حالی که نمادها و بیرق های زرد رنگ لشکر فاطمیون، پرچم مقدس جمهوری اسلامی و تمثال های مبارک امام راحل و رهبر معظم انقلاب و سردار شهید قاسم سلیمانی را با خود حمل میکردند،ندای لبیک یا حسین (ع) و لبیک یا زینب (س) را سردادند و همراه با نوای مداح اهل بیت به مناسبت ایام شهادت جانسوز حضرت زهرا (س) سوگواری کردند.
شرکت کنندگان در این مراسم باشکوه همچنین با فریادهای کوبنده مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آل سعود جنایت های استکبار جهانی و مزدوران خبیث آن را محکوم کردند.
حجت الاسلام شهید سید رحمت الله موسوی متولد سال ۱۳۶۳ و دارای مدرک کارشناسی ارشد از حوزه علمیه جامعه المصطفی و مدیر مرکز آموزش بصیرت فاطمیون و مسئول هیاتهای رزمندگان فاطمیون در سوریه بود که در سن ۳۵ سالگی و در جریان نبرد با تکفیریها به فیض عظیم شهادت نائل شد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار