روشن: به فتحی گفتم استقلال، شهرداری نیست

برترینها پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰:۵۲
پیشکسوت باشگاه استقلال می گوید فرهاد می تواند سرنوشت منصوریان را ببیند که ابتدا حمایت سکوها را داشت و بعد همان سکوها شعار حیا کن رها کن سر دادند.

خبر ورزشی: حسن روشن جزو پیشکسوتان پرافتخار باشگاه استقلال است که با صراحت لهجه صحبت می کند. درباره مسائل مرتبط با این تیم با او گفت وگو کردیم.
شرایط استقلال در فصل جاری چطور بوده است؟
سعی می کنم همه بازی ها را نبینم، چون اگر تیم برنده نشود از نظر روحی به شدت اذیت می شوم. استقلال در این فصل فراز و نشیب داشت در حالی که یک تیم بزرگ باید باثبات باشد. آوردن یک سرمربی بازنشسته نظیر وینفرد شفر شاهکار آقایان افتخاری و توفیقی بود که رفتند و کلی هزینه و بدهی به حساب باشگاه باقی گذاشتند و کسی هم نیست از مدیران سؤال کند خروجی کارتان چه بود و چرا بدهی به جا گذاشتید؟
مدیران با سلام و صلوات می آیند و بعد از جدایی نگاه طلبکارانه هم دارند. نمی دانم اشکال ساختمان باشگاه استقلال چیست که آدم های خوب بعد از ورود و استقرار در این محل تغییر می کنند.
چطور؟
نمی دانم مشکل ساختمان، اتاق مدیرعامل یا میزش چیست که آدم ها را تغییر می دهد. به نظرم باید ساختمان سمپاشی شود. این آقای فتحی از سال ۷۰ رفیق ما بود. زمانی که داشت مسئولیت می گرفت به خودش گفتم استقلال مثل شهرداری نیست، مدعی و هوادار دارد و در این چند سال هر کی واردش شده فقط شرایط را آشفته تر کرده است. می بینیم که فتحی هم نتوانسته شرایط را چندان بهبود ببخشد و آرزو می کنم بتواند به سرعت مشکلات را به حداقل برساند.
به استخدام اشتباه شفر اشاره کردید. برکناری او در این مقطع درست بود؟
۱۸ سال قبل او مربی الاهلی بود و پسرش چنین برو بیایی نداشت، اما حالا خیلی ها به این نتیجه رسیده اند ساشا دنبال دلالی بود و در جدایی تیام نقش داشتند تا بازیکن جدید و با پورسانت بیاورند. فردا هم می روند فیفا و شکایت می ...