ریس پلیس مواد مخدر تهران بزرگ از کشف یک لباس عروس آغشته به ماده مخدر شیشه خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
ریس پلیس مواد مخدر تهران بزرگ از کشف یک لباس عروس آغشته به ماده مخدر شیشه خبر داد.
سرهنگ عبدالوهاب حسنوند در حاشیه طرح سفر که صبح امروز در ستاد فرماندهی تهران بزرگ برگزار شد، درباره کشف لباس عروس آغشته به مواد مخدر شیشه گفت: بیش از یک کیلوگرم مواد مخدر شیشه به این لباس عروس با استفاه از روش های خاص آغشته شده است.
وی ادامه داد: این لباس قرار بود از طریق پست از کشور خارج شود اما در یک عملیات اطلاعاتی توسط همکاران ما در پلیس مواد مخدر شناسایی و کشف و ضبط شد.
وی ادامه داد: جاسازی مواد مخدر از این لباس در یک فرآیند انجام می شود و پس از استخراج از این لباس مورد استفاده قرار می گیرد.
رییس پلیس مبارزه مواد مخدر تهران بزرگ با بیان اینکه مقصد این مواد کشورهای اروپایی بوده است، تصریح کرد: قرار بود این محموله از طریق پست ارسال شود که در یک اقدام اطلاعاتی شناسایی و دو نفر نیز در همین رابطه دستگیر شده اند.
وی با بیان اینکه پلیس خوشبختانه اشراف کامل اطلاعاتی به مجموعه فروشندگان و قاچاقچیان دارد، گفت: همچنین پلیس ارتباط خوب و موثری با مجموعه پست و فرودگاه دارد و از این طریق می توانیم جلوی قاچاق مواد مخدر را بگیریم.
او ادامه داد: این ماده مخدر شیشه به صورت مایع عمدتا از کشور افغانستان وارد کشور می شود و این لباس عروس به آن ماده شیشه آغشته شده و برای قاچاق به کشورهای دیگر آماده می شود.
سرهنگ حسنوند در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به کشف ۳۰۰ توپ پلاستیکی آغشته به مایع ماده مخدر شیشه اشاره کرد و گفت: این توپ ها از کشورهای حاشیه شرقی وارد کشور ما می شوند.
وی ادامه داد: مواد مخدری که به صورت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار