من وقتی با شوهر سابقم ازدواج کردم فکر می کردم با او زندگی خوبی خواهم داشت، اما بعد از مدتی او مرا وادار می کرد که با مردان غریبه رابطه داشته باشم و مدام از من می خواست از این راه پول درآورم

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ زنی بعد از اینکه عاشق مرد دیگری شد، نقشه قتل شوهرش را طراحی کرد و با همدستی آن فرد همسرش را به قتل رساند و جسدش را دفن کرد. پرونده این زن به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شده و متهمان به زودی پای میز محاکمه می روند.
دختری در سال 91 به مأموران گزارش داد پدرش گم شده است. این دختر گفت: پدرم چندروزی است که به خانه نیامده و کسی از او خبری ندارد. من چندبار هم موضوع را از همسر پدرم پیگیری کردم و او هم گفت: خبری ندارد.
با شکایت این دختر نام پدر او در فهرست افراد مفقودشده قرار گرفت و تحقیقات در این خصوص آغاز شد. مدتی بعد از اینکه خبری از مرد گمشده نشد، دختر جوان دوباره به مأموران مراجعه کرد و خواستار بازجویی از نامادری اش شد. او گفت: نامادری ام نسبت به گم شدن پدرم بی تفاوت است و من فکر می کنم او نقشی در این ماجرا دارد.
مأموران با شکایت مجدد دختر جوان از او خواستند نامادری اش را به کلانتری ببرد، اما این زن در مسیر کلانتری فرار کرد. چهار سال بعد از این حادثه رد این زن در یکی از شهر های حاشیه استان تهران پیدا و او شناسایی و بازداشت شد.
متهم که در این مدت همراه مردی زندگی می کرد و یک فرزند هم داشت، به قتل شوهرش با همدستی مرد موردعلاقه اش اعتراف کرد و گفت: من وقتی با شوهر سابقم ازدواج کردم فکر می کردم با او زندگی خوبی خواهم داشت، اما بعد از مدتی او مرا وادار می کرد که با مردان غریبه رابطه داشته باشم و مدام از من می خواست از این راه پول درآورم، اما من قبول نمی کردم و همیشه با هم اختلاف داشتیم تا اینکه در این مدت با مردی به نام احسان آشنا شدم. او مرد خوبی بود و من را دوست داشت و من هم عاشقش شدم. ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار