افزایش ۲ ساعته فعالیت مراکز تعویض پلاک از روز شنبه

لوگوی فارس نیوز فارس نیوز . سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ساعت ۹:۳۰
رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا از افرایش ۲ ساعته زمان فعالیت تمام مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری از شنبه ۹ اسفند تا پایان سال خبر داد.

سرهنگ علی محمدی رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا در گفت وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس از افزایش ۲ ساعته زمان فعالیت مراکز تعویض پلاک خبر داد و اظهار داشت: با توجه به افزایش تقاضا و مراجعه افراد به مراکز شماره گذاری در روزهای پایانی اسفند و تسهیل در امر خدمت رسانی مقرر شد زمان فعالیت تمام مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک در سراسر کشور از روز شنبه ۹ اسفند ۲ ساعت افزایش یابد.
وی گفت: بر این اساس زمان کاری مراکز تعویض پلاک از روز شنبه تا چهارشنبه ۷ تا ۱۶ و در روز ۵ شنبه ۷ تا ۱۴ خواهد بود.
رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا تصریح کرد: با توجه به اینکه دریافت خدمات شماره گذاری در مراکز به واسطه رزرو نوبت از طریق « سامانه نوبت دهی» امکانپذیر است لذا افزایش ۲ ساعته زمان فعالیت از هم اکنون در سامانه رزرو نوبت پیش بینی شده و متقاضیان می توانند در هنگام تعیین بازه زمانی این موارد را لحاظ کنند.
سرهنگ محمدی از متقاضیان درخواست کرد که با رعایت پروتکل های بهداشتی و همراه داشتن ماسک و دستکش و مدارک کامل در بازه زمانی رزرو شده در سامانه نوبت دهی، نه زودتر و نه دیرتر به مرکز مشخص شده مراجعه کنند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار