هافبک تیم فوتبال سایپا گفت: آقای نویدکیا به من گفت دوست دارم در سپاهان بمانی ولی شاید بازی به تو کم برسد. هر منطقی با این حرف می گوید که غیر مستقیم از سپاهان برود. من هم با باشگاه صحبت کردم و بدون هیچ مشکلی جدا شدم و خدا را شکر که به سایپا آمدم.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
محسن مسلمان بعد از تساویسپاهانوسایپااظهار داشت:
بازی سختی داشتیم، سپاهان تیمی قدرتمند است که همیشه برای قهرمانی در مسابقات شرکت می کند. ما هم ۳ هفته خیلی خوب داشتیم و آمده بودیم که نتیجه بگیریم.
وی افزود:
در شروع بازی نارنجک بازی ها تمرکز تیم ما را به هم ریخت و فکر کردیم جنگ شده است. تا به خودمان آمدیم گل خوردیم چون تمرکز نداشتیم ولی در نیمه دوم سپاهان هیچ کاری نتوانست انجام دهد و باید بازی را می بردیم ولی خدا را شکر توانستیم مساوی کنیم.
هافبک سایپا در خصوص بازی مقابل تیم سابق خود گفت:
هر بازیکنی مقابل تیم سابقش انگیزه های خاص خودش را دارد، البته من خاطرات خوبی از اینجا دارم چون دوستان خیلی خوبی در اصفهان دارم. مسئولان باشگاه هم خیلی به من لطف داشتند ولی فکر می کنم امروز عملکرد خوبی داشتم و خوشحالم که یک امتیاز از این دیدار گرفتیم.
مسلمان در خصوص دلایل جدایی اش از سپاهان گفت:
آقای نویدکیا به من گفت دوست دارم در سپاهان بمانی ولی شاید بازی به تو کم برسد. هر منطقی با این حرف می گوید که غیر مستقیم از سپاهان برود. من هم با باشگاه صحبت کردم و بدون هیچ مشکلی جدا شدم و خدا را شکر که به سایپا آمدم.
وی در واکنش به این مساله که فرق این فصل با ۲ فصل پیش در این مساله بود که به او گفتند کم بازی می کنی عنوان کرد:
شرایط تیم ما در آن مقطع این بود که من ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار