یک روزنامه آمریکایی به نقل از مقام های اطلاعاتی این کشور از اعتراف مشاوران دونالد ترامپ به بی نتیجه بودن ترور سردار سلیمانی، فرمانده شهید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خبر داده است.

- اخبار بین الملل -
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم ، مقام های دولت آمریکا به ریاست دونالد ترامپ اعتراف کرده اند ترور سردار قاسم سلیمانی، فرمانده شهید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تأثیری در سیاست های ایران و متحدانش در منطقه نداشته است. 
روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی به نقل از مقام های اطلاعاتی آمریکا نوشته مشاوران ترامپ امیدوار بودند ترور سردار سلیمانی باعث شود ایران و نیروهای متحد این کشور در منطقه در سیاست هایشان تجدید نظر کنند.
نیویورک تایمز نوشته گروه های متحد ایران در عراق بعد از ترور سردار سلیمانی تلاش برای خروج نظامیان آمریکا از این کشور را شدت بخشیده اند. 
نیویورک تایمز مدعی شده بعد از حمله نیروهای آمریکا به پایگاه های الحشدالشعبی در عراق در روز 12 مارس این نیروها با چندین دور حمله راکتی علیه مواضع آمریکایی آن را پاسخ داده اند. 
نیویورک تایمز به نقل از چند مقام آمریکایی و عراقی نوشته تشدید تنش ها ایالات متحده را در معرض چندین گزینه نامطلوب قرار داده است. تصمیم آمریکا برای پاسخ ندادن این حملات در حکم دعوت به حملات بیشتر خواهد بود. 
 تصمیم برای انجام حملات معتدل تر- مثل هدف قرار دادن انبارهای تسلیحات الحشدالشعبی- صرفاً اعتراض دولت عراق را به همراه خواهد داشت. 
تصمیم آمریکا برای حملات سرسختانه تر که در آنها به اشتباه غیرنظامیان یا نیروهای عراقی کشته شوند ممکن است باعث تضعیف حمایت ارتش عراق شود.
نیوزویک: ماهواره های جاسوسی ارتش آمریکا از عملیات ترور سردار سلیمانی خبر نداشتند
تصاویر کمتر دیده شده از شهید سپهبد قاسم سلیمانی
الزامات تحقق جهش تولید/ تکیه بر خودباوری انقلابیِ «ما می توانیم» و توجه به مکتب شهید سلیمانی در اقتصاد

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار