حمید درخشان:

مدیران پرسپولیس باید قراردادها را آن قدر محکم می بستند که وسط فصل اینگونه نیمکت تیم خالی نباشد/ از مسی که بالاتر نداریم

لوگوی برنا نیوز برنا نیوز . دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۰:۶
پیشکسوت پرسپولیس اعتقاد دارد این تیم باید خودش را در نیم فصل دوم تقویت کند.

به گزارش برنا، حمید درخشان، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درخصوص مسائل مختلف این باشگاه با رادیو ایران به صحبت پرداخت.
حمید درخشان درخصوص کمبود بازیکن پرسپولیس گفت: ما باید اول رفتن بازیکنان را بررسی کنیم. ببینیم چطور می شود بازیکنان می رود و چه باید کنیم. وقتی یک مدیری در مسند کار قرار می گیرد، باید قراردادهای سفت و محکمی ببندد. نه قراردادی که بازیکن 80 درصد پولش را گرفته و بخاطر 20 درصد می رود. اگر قرارداد درست ببندی دیگر او با بند فسخ نمی تواند به راحتی جدا شود. اگر بخواهد جدا شود، اشکال ندارد. باید پولش را بگیری. شما نه پول خوب می گیری، نه قرارداد خوب می بندی و همین می شود اینطوری تیم خالی می شود. شما می دانستی از اول فصل که بازیکنان ممکن است بروند. آن موقع باید پیش بینی می کردی و فکر یک دفاع وسط را می کردی.  
حمید درخشان افزود: یکی از دلایل این اشکالات، منشا آن است. مدیرعامل هایی که بدون تخصص وارد فوتبال می شوند و نمی توانند قرارداد درست ببندد. وقتی قرارداد بازیکن سف و محکم نیست به راحتی می رود. از مسی که بزرگتر نداریم. او هم قرارداد محکمی داشت و نتوانست به راحتی جدا شود.
درخشان درخصوص وضعیت پرسپولیس به رادیو ایران گفت: دست پرسپولیس خالی است. آن ها باید در خط دفاع و حمله بازیکن بخرند. باید نیمکت قوی داشته باشند. اگر می خواهند قهرمان شوند باید این مسائل را بررسی کنند.
درخشان در مورد هیئت مدیره پرسپولیس گفت: برای پرسپولیس فرقی نمی کند. اینقدر آدم آمدند و رفتند. باید کسانی که می آیند برای پرسپولیس کار کنند و به باشگاه کمک کنند. اگر می خواهند بیایید یک ناهار بخورند و بروند، یک آدم عادی هم این کار را می کند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار