آخرین اخبار نقل وانتقالاتی استقلال؛ از جدایی ستاره محبوب تا جذب آقای گل ایران

تندرست نیوز چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۰
تندرست نیوز؛ باشگاه استقلال فعالیت های خود را در بازار نقل وانتقالات پیش از پایان رقابت های لیگ برتر ایران آغاز کرده است.

چند فصل ناکامی در کسب جام هواداران استقلال را به شدت عصبانی کرده است و مسئولان این تیم نیز برای برآورده کردن خواستۀ این هواداران پرتعداد از هم اکنون عزم خود را جزم کرده اند تا با جذب بازیکنانی تراز اول و فسخ قرارداد با چندین بازیکن مازاد تیمی منسجم را برای کسب افتخار آماده کنند.
هواداران استقلال
از هفته ها پیش مشخص شده بود که الهیار صیادمنش پدیدۀ جوان و محبوب استقلال را دیگر در این تیم نخواهیم دید و این بازیکن با رقمی نجومی به فنرباغچۀ ترکیه پیوست. طارق همام را هم باید دیگر بازیکنی بدانیم که به طور قطع از جمع آبی ها جدا خواهد شد و مقصد احتمالی او نیز الاتحاد عربستان است.
الهیار صیادمنش
بازیکنان دیگری نظیر مهدی رحمتی ، فرشید باقری، گادوین منشا و روح الله باقری را نیز باید بازیکنان جدا شدۀ استقلال در پایان فصل بدانیم. در این بین مدیران استقلال قصد دارند چندین بازیکن جوان خود را نیز به صورت قرضی به تیم های دیگر برای کسب تجربه واگذار کنند.
مهدی رحمتی
اما ماجرای جذب بازیکنان جدید به داستانی بزرگ برای استقلال بدل شده است. باید گفت حضور پیمان رنجبری، مهاجم گل زن گل گهر سیرجان در جمع آبی پوشان تمام شده است. ستاره های دیگری نظیر محمدرضا حسینی، آرش رضاوند و چندین ستارۀ بزرگ لیگ برتر مدنظر کادر فنی استقلال هستند تا در صورت انجام مذاکرات اولیه شرایط را برای حضور این بازیکنان آماده کنند.
پیمان رنجبری
البته مهم ترین وظیفۀ مجموعۀ فنی استقلال تمدید قرارداد با بازیکنانی است که قراردادشان در پایان فصل با این تیم پایان می یابد و به راحتی می توانند جدا شوند. بازیکنانی مانند آیاندا پاتوسی ، علی کریمی، حسین حسینی ...