سرمربی تیم صنعت نفت آبادان گفت: یک بار دیگر نشان دادیم با همه مشکلات تیم بسیار خوبی هستیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از آبادان، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پس از پیروزی مقابل پیکان اظهار داشت: تبریک می گویم به بازیکنانم، بازی راحتی نبود. پیکان تیم بسیار خطرناکی برای ما بود. مشکلات زیادی برای پرسپولیس و سپاهان ایجاد کرده بود اما بازیکنانمان آنچه را که خواسته بودیم انجام دادند.
وی افزود: در نیمه اول پرس شدیدی انجام دادند. در نیمه دوم بعد از اینکه نتیجه به نفعمان بود عقب نشستیم. واقعا سخت است 90دقیقه پرس کنید. خوشحالم، این یک برد بسیار بزرگ برای ما بود. ممکن است پیکان درظاهر تیم بزرگی نباشد اما تیم خطرناکی است و هر توپی که لو می دادیم ما را سخت تنبیه می کردند. یک بار دیگر نشان دادیم با همه مشکلات تیم بسیار خوبی هستیم.
سرمربی نفت آبادان درباره فاصله کمی که بین بازی ها وجود دارد، گفت: خیلی مشکلی برای ریکاوری به وجود نمی آورد و فاصله زمانی مناسبی بین بازی ها وجود دارد. مشکل ما این است که بین بازی ها نمی شود خیلی خوب تمرین کرد. این طبیعی است که برخی بازیکنان که از مصدومیت برمی گردند با مشکل کار کنند. امروز مصطفی احمدی را در اختیار نداشتیم چون مصدوم بود با اینکه در 4-5 بازی اخیر از بهترین بازیکنان ما بود. 
وی افزود: با همه مشکلاتی که داریم و زمان خیلی کمی بین بازی ها وجود دارد و نمی شود خوب تمرین کرد واقعا خوب کار می کنیم. بیش از اینکه به ریکاوری مربوط باشد به فاصله زمانی بسیار کمی که بین بازی ها وجود دارد و نمی شود خوب تمرین کرد مربوط است و در این زمینه بیشتر مشکل داریم.
اسکوچیچ در پاسخ به این سؤال که آیا مشکلی وجود دارد که از میلاد جهانی استفاده نمی کند، گفت: او یک بازیکن مثل بقیه بازیکنان است. من با چشمان خودم او را ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار