گروه استان ها- امام جمعه بوشهر وضعیت قرمز و خطرناک استان بوشهر در بیماری کرونا را مورد اشاره قرار داد و گفت: مسئولان، تامین آب شرب شهرها و روستاها و مهار بیماری کرونا در استان بوشهر را در اولویت قرار دهند و همکاری مردم در مهار کرونا ضروری است.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر ، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر امروز در نشستی با تبریک میلاد با سعادت امام رضا(ع) و با تاکید بر استفاده از فرصت دهه کرامت برای بهره برداری از آموزه های آن امام همام اظهار داشت: مکتب ائمه اطهار(ع) دارای آموزه های فراوانی برای نجات انسان در غوطه ور شدن در گناهان و معصیت است که باید از آموزه های امامان معصوم(ع) بهره جست.
 نماینده ولی فقیه در استان بوشهردوران زندگی پر فراز و نشیب امام رضا(ع) را سرفصلی برای ایجاد تحول در سیر حیات و پویایی مکتب ولایت دانست و تاکید کرد: الگوپذیری از امام رضا (ع)، در تمامی مراحل زندگی در راستای ولایت مداری و رسیدن به سعادت و کمال امری مهم و ضروری است.
امام جمعه بوشهر، امام رضا(ع) را مظهر کمال ایمان و تجلی الطاف بی پایان الهی دانست و بیان کرد: امام رضا(ع) جهان اسلام در شرایط سخت و پیچیده آن روز را نجات داد و از مکتب اهل بیت علیهم السلام پاسداری کرد.
آیت الله صفایی بوشهری، بارگاه نورانی امام رضا(ع) را قلب آسمانی و تپنده ایران اسلامی دانست و تصریح کرد: از خادمان بارگاه امام رضا(ع) که در استان بوشهر حضور دارند و همه برگزار کنندگان جشن زیر سایه خورشید در استان قدردانی می شود.
وی، وضعیت قرمز و خطرناک استان بوشهر در بیماری کرونا را مورد اشاره قرار داد و تاکید کرد: در این راستا می طلبد که مسئولان در عرصه مدیریتِ مهار و کنترل ویروس کرونا دقت و مجاهدت بیشتری و مردم نیز رعایت دستورالعمل های بهداشتی را دقیقاً عملی و به دیگران نیز توصیه کنند.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، با بیان اینکه بی تردید در صورت عدم مدیریت و مراعات، شاهد شیوع گسترده ...

سرخط اخبار