فرقی نمی کند که تکنولوژی به کمک کارگران بازنشسته آمده باشد یا اینکه کارگران بازنشسته از تکنولوژی کمک گرفته باشند؛ عاقبت ثبت نام از مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی برای دریافت وام سهمیه های جدید وام ضروری سال ۹۹ اینترنتی شد، دست کم حالا دو هفته می شود که مستمری بگیران تهرانی می توانند با مراجعه به سایت کانون بازنشستگان شهرستان تهران برای یک سهمیه وام ۵ میلیون تومانی کم بهره ثبت نام کنند.

به گزارش صبحانه ، در ماه های گذشته که سنت قدیمی توزیع وام های ضروری تامین اجتماعی با رقص سینوسی قربانیان کرونا هم داستان شده بود خیلی ها زبان به گلایه گشودند که چرا سازمان تامین اجتماعی مانند صندوق بازنشستگی کشور از ابزار اینترنت برای توزیع وام های ضروری استفاده نمی کند و حالا علی دهقانکیا، مسئول کانون بازنشستگان تامین اجتماعی شهرستان تهران به اقتصاد۲۴ می گوید که از روز ۲۲ مهرماه گذشته امکان نام نویسی اینترنتی از متقاضیان فراهم شده و بازنشستگانی تهرانی می توانند با رفتن به نشانی www.kabta.ir برای استفاده از وام ضروری یا سایر خدمات مرتبط با این کانون درخواست بدهند.
تهرانی ها ۷ هزار سهمیه جدید گرفتند
در خبر های قبلی آمده بود که در بودجه سال ۹۹ سازمان تامین اجتماعی اعتباری ۲ هزار میلیارد تومانی برای توزیع وام های ضروری میان بازنشستگان تعیین شده است؛ تا همین چند ماه پیش سهم مستمری بگیران شهرستان تهران از این اعتبارت ۴ هزار فقره وام بود که نام نویسی و توزیع آن از همان ابتدای تابستان آغاز شد.
حالا مسئول کانون بازنشستگان شهرستان تهران به اقتصاد۲۴ می گوید: هرچند سهمیه اولیه توزیع و تمام شده است، اما سازمان تامین اجتماعی به تازگی یک سهمیه ۷ هزار تایی دیگر برای اعضای این کانون در نظر گرفته است که در حال حاضر نام نویسی آن از طریق سایت اینترنتی کانون انجام می شود.
علی دهقانکیا در پاسخ به اینکه چرا سازمان تامین اجتماعی چنین سهمیه بزرگی را برای اعضای این تشکل صنفی درنظر گرفته است؟ می گوید: سازمان تامین اجتماعی ۳.۵ میلیون بیمه شده مستمری بگیر در سراسر کشور دارد؛ بطور دقیق ۵۸۰ هزار نفر از این افراد بازنشسته اهل و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار