رزمایش سلامت نیروی زمینی سپاه با نام رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک و عملیات پاکسازی بهداشت و درمان شهدای مدافع سلامت در شهرستان های سنقرو کلیایی و کنگاور استان کرمانشاه به اجرا در آمد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، در پی گسترش بیماری کرونا ویروس، سپاه پاسداران با افزایش خدمات بهداشتی و درمانی به عنوان مکمل شبکه درمان کشور پای کار آمده است.
بر این اساس، رزمایش سراسری ضد کرونایی نیروی زمینی سپاه ششم و هفتم فروردین ماه به طور همزمان در هفت استان کشور از جمله کرمانشاه با اولویت مناطق آلودگی بیشتر برگزار خواهد شد.
این رزمایش یک عملیات واقعی است که در آن نیروی زمینی سپاه از تمامی ظرفیت های بهداشتی درمانی از جمله بیمارستان های سیار و گروه های دفع آلودگی استفاده خواهد کرد.
اجرای این رزمایش سلامت در استان کرمانشاه با توجه به پیش بینی های هواشناسی و احتمال وقوع بارندگی در روزهای آینده به امروز (سه شنبه، پنجم فروردین ماه) موکول شد که با عنوان رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک و عملیات پاکسازی بهداشت و درمان شهدای مدافع سلامت در دو شهرستان شرقی استان به اجرا در آمد.
فرمانده قرارگاه نجف اشرف سپاه در حاشیه این رزمایش، اظهار داشت: در منطقه قرارگاه نجف اشرف در سه استان کرمانشاه، ایلام و همدان بعد از ابلاغی که شده، برنامه ریزی ها و هماهنگی های لازم برای اجرای رزمایش سلامت با استفاده از رده های مستقر در این مناطق و کمک گرفتن از سپاه استانی به عمل آمد.
محمدنظر عظیمی ادامه داد: براساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی در هر استان، اولویت ها برای اجرای این رزمایش مشخص می شود.
وی تصریح کرد: نیروی زمینی سپاه امروز در قالب رزمایش بیولوژیکی اقدام به پاکسازی معابر و اماکن عمومی شهرستان های سنقروکلیایی و کنگاور که آلودگی بیشتری دارند، می کند.
این رزمایش توسط دو تیپ تکاور انصار الرسول جوانرود و یگان توپ خانه 62 مومنون با هدف پیشگیری، دفاع ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار